«عبدل میمون لات پاکوتاه» در تماشاخانه فانوس به صحنه می رود

نمایش «عبدل میمون لات پاکوتاه» نوشته محمد چرمشیر با کارگردانی مهشید حسینیان از ۸ اسفندماه در تماشاخانه فانوس به صحنه می رود.

نمایش «عبدل میمون لات پاکوتاه» نوشته محمد چرمشیر با کارگردانی مهشید حسینیان از ۸ اسفندماه در تماشاخانه فانوس به صحنه می رود.

به گزارش تئاتر آنلاین، «عبدل میمون لات پاکوتاه» یک کمدی پلیسی است که ماجراهایش در یک محله قدیمی در یک تابستان گرم اتفاق می‌افتد. این نمایشنامه در کتاب «چشم های بسته از خواب» به همراه نمایشنامه دیگری به همین عنوان نوشته محمد چرمشیر و توسط انتشارات نیلا در سال ۹۱ چاپ شده و اولین بار است که در تهران اجرا می شود. مهشید حسینیان این نمایش را از ۸ تا ۲۷ اسفندماه روی صحنه می برد.

روز نخست اجرای نمایش «عبدل میمون لات پاکوتاه» برای حضور خبرنگاران و عکاسان و همچنین هنرمندان و مدرسان تئاتر است.

بازیگران این نمایش به ترتیب ورود عبارتند از: محمد علی شهیدی، حمید عباسی، علیرضا شاکری، توحید آیت، محسن ولی خانی، مهشید حسینیان، وحید عزیزی، سهیل پارسا، مهدیه ایزدیان، امیرحسین گمنام، میترا طهرانی، الهه بنی هاشمی، مریم امینی، الهام علی بحر.

دستیار کارگردان و برنامه ریز علیرضا شاکری، عکاس یاسمن یعقوبی، مدیر صحنه و نور محمد بیات، طراح صحنه فرزانه و راحله شاکری و مدیر روابط عمومی سعید یعقوبی دیگر عوامل اجرای نمایش «عبدل میمون لات پاکوتاه» هستند.

نمایش «عبدل میمون لات پاکوتاه» ساعت ۱۸ در تماشاخانه فانوس واقع در میدان هفت تیر، جنب مجتمع یاس، کوچه آذری، پلاک ۲۵ اجرا می شود.