عباس عظیمی به موسسه هنرمندان پیشکسوت باز می‌گردد

با اعلام کناره‌گیری و خداحافظی نیکنام حسینی‌پور از مدیریت موسسه هنرمندان پیشکسوت در مراسم جشن تولد هنرمندان متولد آبان ماه، عباس عظیمی بار دیگر به این مجموعه باز می‌گردد. به گزارش تئاتر آنلاین، جشن تولد هنرمندان متولد آبان ماه عضو موسسه هنرمندان پیشکسوت در حالی ظهر امروز یکشنبه بیست و سوم آبان ماه برگزار شد […]

با اعلام کناره‌گیری و خداحافظی نیکنام حسینی‌پور از مدیریت موسسه هنرمندان پیشکسوت در مراسم جشن تولد هنرمندان متولد آبان ماه، عباس عظیمی بار دیگر به این مجموعه باز می‌گردد.

به گزارش تئاتر آنلاین، جشن تولد هنرمندان متولد آبان ماه عضو موسسه هنرمندان پیشکسوت در حالی ظهر امروز یکشنبه بیست و سوم آبان ماه برگزار شد که نیکنام حسینی‌پور مدیرعامل این موسسه از خداحافظی خود با این مجموعه خبر داد.

در این مراسم اعلام شد که عباس عظیمی مدیر فعلی مجموعه برج آزادی و مدیرعامل سابق موسسه هنرمندان پیشکسوت بار دیگر به این مجموعه بازخواهد گشت. وی تا سال ۹۸ عهده دار این سمت بود اما پس از چندی از این موسسه خداحافظی کرده بود.

برخی از شنیده‌ها حاکی از این است که مقصد بعدی نیکنام حسینی‌پور که پیش از حضور در موسسه هنرمندان پیشکسوت مدیریت خانه کتاب را به عهده داشت، معاونت فرهنگی وزارت ارشاد و عهده دار شدن یکی از سمت‌های مشاوره‌ای این بخش است.

محمود شالویی سرپرست معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان مهمان ویژه در این مراسم حضور دارد.