» آرشیو مطالب » «شیار 143» به بازارهای جهانی می‌ رود
0249
آرشیو مطالب

«شیار 143» به بازارهای جهانی می‌ رود

فروردین 16, 1393 1

02محمدحسین قاسمی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «شیار 143» از آغاز اکران دانشگاهی این فیلم سینمایی از اول اردیبهشت ماه در دانشگاه‌های سراسر کشور خبر داد.

محمدحسین قاسمی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «شیار 143» به خبرنگار مهر گفت: به دلیل درخواست‌های بسیاری که از سوی دانشگاه های سراسر کشور داشتیم تصمیم گرفتیم به شکل سازمان‌یافته و به گونه‌ای که به فیلم «شیار 143» در اکران عمومی لطمه‌ای وارد نشود، اکران محدود این فیلم را در دانشگاه‌های کشور آغاز کنیم.

وی در ادامه افزود: از همین‌رو در نظر داریم از اول اردیبهشت تا پایان همین ماه مجموع اکران‌های این فیلم سینمایی را در دانشگاه‌های سراسر کشور به انجام برسانیم.

تهیه‌کننده «شیار 143» به کارگردانی نرگس آبیار درباره اکران عمومی این فیلم دفاع‌مقدسی که با استقبال خوبی در جشنواره فیلم فجر رو‌به‌رو شد، گفت: طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده اکران این فیلم سینمایی در عید فطر یعنی از تاریخ 8 مرداماه آغاز خواهد شد و تمام تلاشمان در حوزه پخش را به‌کار می گیریم که بهترین شرایط برای اکران «شیار 143» فراهم شود.

قاسمی با اشاره به حضور این فیلم در بازار فیلم «میپ» و «کن» در فرانسه گفت: یکی دیگر از برنامه‌هایی که برای فیلم سینمایی «شیار 143» داریم این است که در بازار فیلم «میپ» و «کن» حضور پیدا کنیم. همچنین در نظر دارم فیلم را در جشنواره‌های خارجی که با ارزش‌های سینمای ایران و فضای فیلم هماهنگ است به نمایش درآوریم.

این تهیه‌کننده سینما که فیلم سینمایی «اشیاء از آنچه در آیینه می‌بینید به شما نزدیکترند» به کارگردانی نرگس آبیار را نیز در نوبت اکران دارد در پایان گفت: قرار بود آبان سال گذشته این فیلم سینمایی اکران شود ولی متاسفانه در آن زمان به این دلیل که مشغول تولید فیلم «شیار 143» بودیم، نتواستیم هزینه‌های جانبی اکران فیلم اول خانم آبیار را فراهم کنیم اما بنا داریم «اشیاء از آنچه در آیینه می‌بینید به شما نزدیکترند» را حتما امسال اکران کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×