تئاتر آنلاین

اخبار تئاتر، عکس تئاتر، فیلم تئاتر و اخبار سینما جهان

شروع فعالیت‌های پردیس تئاتر تهران با دو نمایش ایرانی

1
0
پردیس تئاتر تهران
Reading Time: < 1 minuteReading Time: < 1 minute

مجموعه پردیس تئاتر تهران شب گذشته ۷ فروردین ماه همزمان با روز ملی هنرهای نمایشی با دو نمایش «نوروزخوانی» و «سایه به سایه» فعالیت خود را در سال ۹۶ آغاز کرد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر تهران، این مجموعه عصر روز گذشته ۷ فروردین ماه در حالی فعالیت خود را در سال ۹۶ و همزمان با روز جهانی تئاتر آغاز کرد که تماشاگران پس از حضور در محوطه پردیس ابتدا به تماشای کارناوال نمایشی نشستند.

نمایش «سایه به سایه» به نویسندگی و کارگردانی داود فتحعلی بیگی دومین برنامه ای بود که در ساعت ۱۹:۳۰ و در تماشاخانه استاد علی نصیریان روی صحنه رفت. شب آغازین اجرای این نمایش به مناسبت روز جهانی تئاتر و اولین سال پاسداشت روز ملی هنرهای نمایشی شکل ویژه ای داشت به این صورت که یکی از بازیگران نمایش را با قرائت پیام استاد علی نصیریان به مناسبت روز جهانی تئاتر آغاز کرد.

همچنین در ادامه نمایش «نوروزخوانی» به نویسندگی و کارگردانی جواد انصافی که ویژه روزهای بهاری و آغاز سال نو است ساعت ۲۰ و در تماشاخانه استاد مشایخی اولین اجرای خود را آغاز کرد.

با آغاز به کار مجموعه پردیس تئاتر تهران از روز ۱۰ فروردین ماه نیز نمایش «جادوگر کوچولو» به نویسندگی هادی حسنعلی و کارگردانی فریبا دلیری مخصوص کودکان و نوجوانان در ساعت ۱۹:۳۰ روی صحنه خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *