«شب بازیگر» تئاتر با دبیری شهره سلطانی برگزار می‌شود

هفدهمین مراسم «شب بازیگر» با دبیری شهره سلطانی بازیگر سینما و تئاتر روز شنبه ۲۴ اردیبهشت در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر برگزار می‌شود. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی انجمن صنفی بازیگران تئاتر، هیات مدیره انجمن صنفی بازیگران تئاتر با تبریک ۱۴ اردیبهشت و روز بازیگر به تمامی هنرمندان این رشته […]

هفدهمین مراسم «شب بازیگر» با دبیری شهره سلطانی بازیگر سینما و تئاتر روز شنبه ۲۴ اردیبهشت در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر برگزار می‌شود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی انجمن صنفی بازیگران تئاتر، هیات مدیره انجمن صنفی بازیگران تئاتر با تبریک ۱۴ اردیبهشت و روز بازیگر به تمامی هنرمندان این رشته و همه آن‌ها که در صحنه تئاتر زندگی می کنند، اعلام کرد:

«پس از وقفه‌ای ناگزیر و ۲ ساله که در برگزاری مراسم سالیانه جشن بازیگران تئاتر پیش آمد، ۲۴ اردیبهشت گرد هم می‌آییم تا در مراسمی دیرپا، به احترام بازیگر، شادباش دیدار دوباره و یاد دوستان آسمانی را به جا آوریم.

انجمن صنفی بازیگران تئاتر، به احترام همه تلاش هایی که طی ۲ دهه برای به رسمیت شناخته شدن شغل بازیگر و تشکیل صنف بازیگران تئاتر انجام گرفته است و نمود آن در جشن سالانه بازیگر دیده شده، هفدهمین مراسم «شب بازیگر» را با دبیری خانم شهره سلطانی، هنرمند شناخته شده تئاتر، سینما و تلویزیون ایران برگزار می کند.

این مراسم، شنبه ۲۴ اردیبهشت در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر میزبان هنرمندان تئاتر و خانواده بزرگ انجمن صنفی بازیگران تئاتر خواهد بود.»