شانزدهمین دوره جشنواره تئاتر خیابانی مریوان ۲۱ آذر برگزار می شود

مریوان- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از برگزاری شانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان در روزهای ۲۱ لغایت ۲۴ آذرماه جاری خبر داد. به گزارش تئاتر آنلاین، علی اصغر دریایی روز شنبه در نشست خبری مجازی با رسانه‌های استان اظهار کرد: امسال جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان به جای آبان ماه در […]

مریوان- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از برگزاری شانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان در روزهای ۲۱ لغایت ۲۴ آذرماه جاری خبر داد.

به گزارش تئاتر آنلاین، علی اصغر دریایی روز شنبه در نشست خبری مجازی با رسانه‌های استان اظهار کرد: امسال جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان به جای آبان ماه در آذرماه برگزار خواهد شد.

وی افزود: با توجه به اینکه فراخوان سی و سومین جشنواره تئاتر استانی در ماه‌های قبل اعلام شده و زمان برگزاری آن نیز هفتم آذرماه در شهرستان بیجار اعلام شده بود لذا به دلیل نزدیکی زمان این دو رویداد تصمیم بر آن شد که جشنواره خیابانی مریوان در دهه سوم آذرماه برگزار شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان خاطر نشان کرد: شانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان در روزهای ۲۱ لغایت ۲۴ آذرماه سال جاری در این شهرستان مرزی برگزار خواهد شد.

دریایی افزود: دبیری شانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان بر عهده رحمان هوشیاری از هنرمندان این عرصه خواهد بود و خوشبختانه روند دریافت آثار و امور تخصصی مربوط به دبیرخانه این رویداد هنری به خوبی در حال اجراست.