» تئاتر ایران » «سینگل» «مهدی ‌ضیاچمنی» در مسیر اجرای عموم قرار گرفت
تئاتر سینگل
تئاتر ایران - آرشیو مطالب

«سینگل» «مهدی ‌ضیاچمنی» در مسیر اجرای عموم قرار گرفت

اردیبهشت 18, 1403 5

تئاتر «سینگل» به نویسندگی «مهدی ‌ضیاچمنی» و کارگردانی «مجتبی ‌شفیعی» و تهیه کنندگی «مسعود ‌حکم‌آبادی» در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا خواهد رفت.

به گزارش تئاتر آنلاین، سینگل از 2 خرداد ماه 1403 در پردیس ‌تئاتر ‌شهرزاد ‌سالن ‌۱ روی صحنه خواهد رفت.

بازیگر این نمایش مجتبی شفیعی است که به زودی نقش دیگر این نمایش معرفی خواهد شد.

نمایشنامه «سینگل» اثری است جمع‌وجور که با دستمایه‌قراردادن موقعیتی کمدی، تلاش می‌کند در عین حال که خنده بر لبان مخاطب بنشاند و سرگرم باشد، یکی از موضوعات ناخوشایند رفتاری و اخلاقی انسان‌ها را که بیشتر آدم‌ها با آن درگیر هستند، به نقدی اجتماعی بدل کند. قضاوت‌کردن انسان‌ها نسبت به یکدیگر مرکزیتی شده است که نمایش «سینگل» حول مدار آن بچرخد.

در مبحث متنِ اثر، ضیاء چمنی کوشیده است با یک طراحی قصه ساده بتواند موقعیتی خلق کند تا مشکلات رفتاری آدم‌ها را به چالش بکشد. موضوعاتی مانند مفهوم نگاه‌کردن انسان‌ها به هم و به‌تبع آن قضاوت‌کردن یکدیگر در یک موقعیت کمدی که دو مرد تنها در آن گیر افتاده باشند، مدام روایت می‌شود.

دیگر عوامل این گروه عبارتند از: مدیر تولید: علی نصر، مجری طرح: پویا ‌غازی، جانشین تهیه: علی ‌حسن‌زاده، دستیار کارگردان: مبینا سمیعی، طراح صحنه و لباس: مهدی ‌ضیاءچمنی، طراح گریم: بهار کلاهی، موسیقی و طراح صدا: میلاد ‌قنبری، طراح گرافیک: جواد ‌علیخوئیان، طراح تیزر و ساخت تیزر: علی ‌زندیه، عکاس: محمد افشار، مشاور رسانه: محمدجواد ‌عبدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×