سینا رازانی و معصومه رحمانی بازیگر «دوستان کٌمٌدی» شدند

سینا رازانی و معصومه رحمانی بازیگر نمایش دوستان کمدی به کارگردانی بابک توسلی شدند. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی گروه، نمایش «دوستان کٌمٌدی» به کارگردانی بابک توسلی به‌زودی روی صحنه‌ می رود و بعد از سیما تیرانداز، معصومه رحمانی و سینا رازانی نیز به عنوان بازیگرانِ جدید این نمایش معرفی شدند. […]

سینا رازانی و معصومه رحمانی بازیگر نمایش دوستان کمدی به کارگردانی بابک توسلی شدند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی گروه، نمایش «دوستان کٌمٌدی» به کارگردانی بابک توسلی به‌زودی روی صحنه‌ می رود و بعد از سیما تیرانداز، معصومه رحمانی و سینا رازانی نیز به عنوان بازیگرانِ جدید این نمایش معرفی شدند.

آخرین حضور رحمانی بر صحنه تئاتر با نمایش «آناکارنینا» و سینا رازانی با کنسرت – نمایش «ترانه های قدیمی: پیکان جوانان» بوده است.

نمایش «دوستان کمدی» با ترجمه ساناز فلاح فرد به موضوع حقارت انسان در جهان معاصر می پردازد و داستان حول زوج نسبتا مرفهی می‌چرخد که از زندگی تنگاتنگ زناشویی خود خسته شده‌اند.

«دوستان کُمدی» نوشته گابور روسو فرانسوی‌ است و داستان زوج نسبتا مرفهی را روایت می کند که از زندگی زناشویی خود خسته شده‌اند و تصمیم می‌گیرند رابطه‌ خود را با خرید دوست از فروشگاه، درمان کنند.

«دوستان کمدی» قرار است به زودی در یکی از تماشاخانه های خصوصی روی صحنه برود و سایر بازیگران و عوامل اجرایی نمایش نیز به زودی معرفی خواهند شد.