سیدجواد هاشمی وارد حوزه هنری می شود/ اجرای تئاتر «توبه نمی کنم»

به گزارش تئاتر آنلاین و به نقل از مهر، محمد صائبی مدیر روابط عمومی نمایش «توبه نمی کنم» با بیان اینکه کارگردان و عوامل نمایش «توبه نمی کنم» اجرای این اثر را نذر ساحت مقدس امیرالمومنین علی (ع) کرده اند، گفت: در مناسبت های مختلف بسیاری از مردم نذرهای مختلف می کنند. ما هم با […]

به گزارش تئاتر آنلاین و به نقل از مهر، محمد صائبی مدیر روابط عمومی نمایش «توبه نمی کنم» با بیان اینکه کارگردان و عوامل نمایش «توبه نمی کنم» اجرای این اثر را نذر ساحت مقدس امیرالمومنین علی (ع) کرده اند، گفت: در مناسبت های مختلف بسیاری از مردم نذرهای مختلف می کنند. ما هم با این کار نذری را ادا می کنیم. از قدیم گفته اند آنچه از دل برآید لاجرم بر دل نشیند و از آنجایی که هر نذری به صورت دلی ادا می شود، امیدواریم بتوانیم بیشترین تاثیر را بر روی مخاطبان خود داشته باشیم.

وی افزود: خوشبختانه تا به حال کارهایی که برای امیرالمومنین (ع) توسط گروه «یتیمان کوفه» اجرا گردیده با همراهی خوب تماشاگران روبرو بوده است. البته یکی از ویژگی های آن حضور کارگردان به عنوان یکی از بازیگران نمایش است. در نمایش «توبه نمی کنم» به حاشیه ای از دوره طلایی حکومت حضرت علی(ع) می پردازیم. البته این نمایش ارتباط مستقیمی با حکومتداری حضرت امیر ندارد بلکه در این کار سعی شده تا وجود نازنین ایشان، مهربانی ها و نحوه برخوردشان با دیگران معرفی شود چرا که حضرت امیر تبلوری از حضور خدا روی زمین است.

نمایش «توبه نمی کنم» با حضور ۵۳ بازیگر، از تاریخ ۳۱ اردیبهشت تا ۱۹ خرداد از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ برای عموم علاقه مندان در تالار اندیشه حوزه هنری اجرا می شود.

«توبه نمی کنم» تئاتری مذهبی به نویسندگی و کارگردانی سیدجواد هاشمی است. این نمایش داستان شخصی به نام حارث یکی از دشمنان حضرت علی (ع) را روایت می‌کند که می‌خواهد از آن حضرت انتقام بگیرد ولی دختری به نام مونس سر راه او قرار می‌گیرد.

در این نمایش علی سلیمانی، سبا سلیمانی، عارف برهمن ، سعید بحر العلومی، محمد علی کیانی، مجید اکبری، حسین میرزاییان، سیدعلی رضا موسوی، یوسف طاهریان، امیر رونقی و سید جواد هاشمی ایفای نقش می کنند.

دیگر عوامل نمایش «توبه نمی کنم» عبارتند از: دستیار کارگردان: جلال خباز، طراح لباس و گریم: سهیلا جوادی، آهنگساز و سرپرست گروه ارکستر: امیر زرشامفر، مدیر برنامه ریزی: عباس دلدار، طراح حرکات موزون: سید کمال رضوی، طراح پوستر: محمد علی کیانی، طراح صحنه: حسین عالم بخش، مدیر روابط عمومی: محمد صائبی.

کد خبر ۴۲۹۲۷۵۱
2118989 فریبرز دارایی