سکانس‌ های شبانه فیلم حاتمی‌ کیا

فیلمبرداری فیلم سینمایی «چ» درباره شهید چمران تازه‌ترین ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا به فصل‌های شبانه رسید.

فیلمبرداری فیلم سینمایی «چ» درباره شهید چمران تازه‌ترین ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا به فصل‌های شبانه رسید.

فیلمبرداری صحنه‌های ‌فیلم سینمایی «چ» درباره شهید چمران به فصل‌های شبانه رسید و گروه در حال فیلمبرداری صحنه‌های مربوط به پاوه در دکور‌های پادگان شرق تهران‌ با حضور مریلا زارعی، فریبرز عرب‌نیا‌، بابک حمیدیان و … هستند.

بازی هیچ یک از بازیگران اصلی فیلم به اتمام نرسیده است و بیش از نیمی از صحنه‌های فیلم، فیلمبرداری شده است. تدوین فیلم همزمان توسط مهدی حسینی‌وند در حال انجام است و ظرف یک ماه و نیم آینده فیلمبرداری فیلم به اتمام خواهد رسید.

در این فیلم نقش شهید چمران را فریبرز عرب‌نیا ایفا می‌کند و «سعید راد»، «فریبرز عرب‌نیا»، «مریلا زارعی»، «بایک حمیدیان»،«محمدمهدی سلطانی»، «امیررضا دلاوری» و «اسماعیل سلطانیان» به عنوان بازیگر در این فیلم حضور دارند‌.

حاتمی‌کیا در فیلم سینمایی «چ» (درباره شهید چمران) سراغ دو روز و دو شب از زندگی شهید چمران رفته است و از روز بیست و پنجم تا بیست و هفتم مرداد 1358 زندگی شهید چمران را روایت کرده است.

حسین جعفریان مدیریت فیلمبرداری فیلم را برعهده دارد و به عباس بلوندی طراحی صحنه و لباس فیلم سپرده شده است. مهرداد میرکیانی طراحی چهره پردازی را عهده دار شده و بهمن اردلان نیز صدابرداری این فیلم را انجام می‌‌دهد فیلمبرداری این پروژه پیمان شادمان فر و مدیریت تولید آن برعهده سید علی قائم مقامی است ساخت دکور شهر پاوه برعهده کاظم فریبرزی است. مهدی حسینی‌وند و بهزاد عبدی به ترتیب مسئولیت تدوین و ساخت  موسیقی فیلم را برعهده دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.