» آرشیو مطالب » سکانس‌ های شبانه فیلم حاتمی‌ کیا
آرشیو مطالب

سکانس‌ های شبانه فیلم حاتمی‌ کیا

مهر 29, 1391 0

فیلمبرداری فیلم سینمایی «چ» درباره شهید چمران تازه‌ترین ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا به فصل‌های شبانه رسید.

فیلمبرداری صحنه‌های ‌فیلم سینمایی «چ» درباره شهید چمران به فصل‌های شبانه رسید و گروه در حال فیلمبرداری صحنه‌های مربوط به پاوه در دکور‌های پادگان شرق تهران‌ با حضور مریلا زارعی، فریبرز عرب‌نیا‌، بابک حمیدیان و … هستند.

a856bee3 6e03 4516 b9d2 076b4bcfb409

بازی هیچ یک از بازیگران اصلی فیلم به اتمام نرسیده است و بیش از نیمی از صحنه‌های فیلم، فیلمبرداری شده است. تدوین فیلم همزمان توسط مهدی حسینی‌وند در حال انجام است و ظرف یک ماه و نیم آینده فیلمبرداری فیلم به اتمام خواهد رسید.

در این فیلم نقش شهید چمران را فریبرز عرب‌نیا ایفا می‌کند و «سعید راد»، «فریبرز عرب‌نیا»، «مریلا زارعی»، «بایک حمیدیان»،«محمدمهدی سلطانی»، «امیررضا دلاوری» و «اسماعیل سلطانیان» به عنوان بازیگر در این فیلم حضور دارند‌.

حاتمی‌کیا در فیلم سینمایی «چ» (درباره شهید چمران) سراغ دو روز و دو شب از زندگی شهید چمران رفته است و از روز بیست و پنجم تا بیست و هفتم مرداد 1358 زندگی شهید چمران را روایت کرده است.

حسین جعفریان مدیریت فیلمبرداری فیلم را برعهده دارد و به عباس بلوندی طراحی صحنه و لباس فیلم سپرده شده است. مهرداد میرکیانی طراحی چهره پردازی را عهده دار شده و بهمن اردلان نیز صدابرداری این فیلم را انجام می‌‌دهد فیلمبرداری این پروژه پیمان شادمان فر و مدیریت تولید آن برعهده سید علی قائم مقامی است ساخت دکور شهر پاوه برعهده کاظم فریبرزی است. مهدی حسینی‌وند و بهزاد عبدی به ترتیب مسئولیت تدوین و ساخت  موسیقی فیلم را برعهده دارند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×