«سونات جهنمی» در پردیس تئاتر سپند

نمایش موزیکال «سونات جهنمی» در پردیس تئاتر سپند اجرا خواهد شد. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی نمایش، «سونات جهنمی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی ارسلان شهبازبیگی و نویسندگی فرشاد زارعی از سوم شهریور ماه در پردیس تئاتر سپند اجرا خواهد شد. در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «غریبه‌ای راه گم کرده […]

نمایش موزیکال «سونات جهنمی» در پردیس تئاتر سپند اجرا خواهد شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی نمایش، «سونات جهنمی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی ارسلان شهبازبیگی و نویسندگی فرشاد زارعی از سوم شهریور ماه در پردیس تئاتر سپند اجرا خواهد شد.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «غریبه‌ای راه گم کرده وارد گورستانی متروکه می‌شود. او در مواجهه با مردگان آنجا متوجه می‌شود که باید خود را از دست گورکن قبرستان نجات دهد. مردگان با روایت کردن سرگذشت خود در قالبی موزیکال به غریبه کمک می‌کنند تا بتواند گورکن را از میان بردارد اما گورکن درخواست دیگری از غریبه دارد.»

در توضیح این نمایش آمده است: آنچه در کمدی – تراژدی «سونات جهنمی» به چشم می‌آید، تفاوت فرم موزیکال آن است که با شکل معمول و تاثیر گرفته از آثار ملودرام غربی تمایز دارد و گروه تئاتر «آنتاکال» تلاش کرده تا رویکرد نوآورانه‌ای در اجرای یک تئاتر فانتزی داشته باشد.

آهنگساز و طراح صدای این تئاتر امیرعباس ابراهیمی است. ملیکا گنجی، یزدان نیری، شیوا احسان‌پذیر، مبینا زارعی، ارسلان شهبازبیگی، علی هیربدیان، صدف کاشانی، کامیاب حاجی‌نوروزی بازیگران این نمایش هستند.