» آرشیو مطالب » سه نمایش تئاتر شهر پایان هفته اجرا ندارند/«تااشکستان» ۲ اجرایی شد
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

سه نمایش تئاتر شهر پایان هفته اجرا ندارند/«تااشکستان» ۲ اجرایی شد

دی 13, 1400 0

سه اثر نمایشی به صحنه رفته در تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر روزهای پانزدهم و شانزدهم دی ماه به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) به صحنه نمی‌روند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش «احتمالات» در تالار چهارسو، نمایش «پنگوئن های افسرده» در تالار قشقایی و نمایش «لیلیت» در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر روزهای چهارشنبه پانزدهم و پنجشنبه شانزدهم دی ماه به احترام فرا رسیدن ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) اجرایی ندارند. این در حالی است که بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته، این سه اثر نمایشی از روز جمعه هفدهم دی ماه اجراهای خود را از سر خواهند گرفت.

نمایش‌های «تا اشکستان» به کارگردانی حمید حراء در تالار اصلی و «تملیخا» به کارگردانی بابک پرهام در کارگاه نمایش روزهای پانزدهم و شانزدهم دی ماه میزبان مخاطبان تئاتر خواهند بود.

نمایش «تا اشکستان» که به مناسبت ایام فاطمیه (س) در تالار اصلی تئاتر شهر پیش روی مخاطبان قرار گرفته روزهای چهارشنبه پانزدهم و پنجشنبه شانزدهم دی ماه طی ۲ نوبت و در ساعت‌های ۱۶ و ۱۹ روی صحنه می‌رود.

هم اکنون نمایش‌های «تا اشکستان» به کارگردانی حمید حراء در تالار اصلی، «احتمالات» به کارگردانی علی شمس در تالار چهارسو، «پنگوئن های افسرده» به کارگردانی محمد میرعلی اکبری در تالار قشقایی، «لیلیت» به کارگردانی محمدرضا شاه مردی در تالار سایه و «تملیخا» به کارگردانی بابک پرهام در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر روی صحنه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×