» آرشیو مطالب » سه سریال آماده پخش از شبکه‌های رادیویی شد/ حضور شناخته‌شده‌ها
3580747
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

سه سریال آماده پخش از شبکه‌های رادیویی شد/ حضور شناخته‌شده‌ها

مهر 25, 1399 0

3580747
سه سریال جدید رادیویی که در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده از روز شنبه بیست و ششم مهر ماه در شبکه های رادیویی نمایش، جوان، سلامت و ورزش پخش می‌شود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، سه سریال جدید تولید شده در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو از روز شنبه بیست و ششم مهر ماه پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد.

سریال رادیویی هفت قسمتی «قاب‌های بی روبان» که به سفارش رادیو سلامت در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده داستان یک مددکار اجتماعی از اعضای انجمن اهدای عضو را روایت می‌کند که در آستانه تولد چهل سالگی اش در تلاش برای پیدا کردن کلیه مناسب برای کودکی به نام سانیا است.

این سریال رادیویی به نویسندگی هلن بهرامی، کارگردانی ایوب آقاخانی، تهیه‌کنندگی ژاله محمد علی وبا تلاش هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، از روز شنبه ساعت ۶:۱۵ به روی آنتن رادیو نمایش می‌رود و ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه رادیویی سلامت پخش خواهد شد.

همچنین سریال رادیویی «اسفار» که موضوعی واقعی و تاریخی دارد به سفارش رادیو ورزش در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده که داستان زندگی سید حسن شجاعت معروف به سید حسن رزاز، باستانی کار و پهلوان تهران در دوره قاجار و پهلوی را روایت می‌کند. شهرت سید حسن رزاز در کشتی و جوانمردی نه تنها در ایران بلکه به بیرون از مرزها کشید.

«اسفار» به نویسندگی پوریا موسوی، کارگردانی میرطاهر مظلومی، تهیه کنندگی فرشاد آذرنیا و با حضور هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ساعت ۸:۱۵ دقیقه از رادیو نمایش پخش می‌شود و ساعت ۱۳:۴۵ دقیقه به روی آنتن رادیو ورزش می‌رود.

بر اساس این گزارش سریال رادیویی «کوک اشتباه» نیز از روز شنبه به روی آنتن شبکه‌های رادیویی جوان و نمایش می‌رود.

«کوک اشتباه» که به سفارش رادیو جوان در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده توسط الهام نظری و سینا عباسی نوشته شده که موضوع آن در مذمت و نکوهش تفرقه است.

این سریال ۵ قسمتی به کارگردانی مهرداد مهماندوست، تهیه کنندگی ژاله محمد علی و با حضور هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ساعت ۲:۳۰ بامداد از رادیو جوان پخش می‌شود و ساعت ۸:۴۵ دقیقه به روی آنتن رادیو نمایش می‌رود.

در تهیه و تولید این سریال‌های رادیویی صدابرداران و افکتورهای اداره کل هنرهای نمایشی رادیو نیز نقش عمده و تأثیرگذاری داشته‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×