» آرشیو مطالب » «سه خواهر» به نفع خیریه اجرا می‌ شود
آرشیو مطالب - تئاتر ایران

«سه خواهر» به نفع خیریه اجرا می‌ شود

مرداد 25, 1396 2

نمایش «سه خواهر» جمعه ۲۷ مردادماه به نفع خیریه آراسته در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش تئاتر آنلاین، «سه خواهر» عنوان نمایش تازه ای از محمد حسن معجونی است که از تاریخ ۱۷ خرداد سال جاری در تماشاخانه پالیز روی صحنه رفت و بعد از آن از ۵ مرداد ماه، دور جدید اجراهای این نمایش در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر آغاز شد و تا تاریخ ۳ شهریور روی صحنه باقی خواهد ماند.

عوامل این گروه نمایشی تصمیم گرفتند که در جهت حمایت از دانشجویان بی بضاعت و کم بضاعت با حمایت خیریه آراسته، در روز جمعه ۲۷ مرداد ماه اجرای ویژه ای را در ساعت ۱۵:۳۰ مختص این خیریه و دانشجویان تحت حمایت آن، روی صحنه ببرند.

پیش فروش بلیت های این اجرای ویژه به صورت اینترنتی و حضوری خواهد بود.

تمامی عواید بلیت فروشی این اجرای نمایش «سه خواهر» به این خیریه اختصاص پیدا خواهد کرد و تمامی هزینه بلیت هایی که به صورت حضوری به فروش خواهد رسید به حساب این خیریه واریز خواهد شد. نکته قابل توجه در خصوص این اتفاق این است که علاقه مندان می توانند با حضور در گیشه تماشاخانه بلیت های این اجرای خاص را به صورت همت عالی و با هر مبلغی که می خواهند خریداری کنند و در این کار خیر سهیم شوند.

خیریه آراسته یک نهاد غیر دولتی است که سیاست آن حمایت از دانشجویان بی بضاعت است.

نمایش «سه خواهر» تازه ترین اثر نمایشی گروه تئاتر لیو محسوب می‌شود و هر روز ساعت ۱۸ در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می رود. این نمایش فقط تا ۳ شهریورماه سال جاری اجرا خواهد داشت.

اثر تازه محمدحسن معجونی نزدیک به ۴۰ شب در سالن های پالیز و ایرانشهر روی صحنه رفت و در طول این مدت مخاطبان زیادی را با خود همراه کرده است.

حسین امیدی، فریبا جدیکار، سعید چنگیزیان، حسین حسینیان، آناهیتا درگاهی، پوریا رحیمی سام، فراز سرابی، میلاد شجره، آوا شریفی، کتایون طلایی، محمد عاقبتی، به آفرید غفاریان، امیر قاسمی، محمد حسن معجونی، فرزانه میدانی، سیاوش نائینی بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

عکس کنار خبر از البرز تیمورزاده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×