» آرشیو مطالب » سه انتصاب جدید در اداره کل هنرهای نمایشی
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

سه انتصاب جدید در اداره کل هنرهای نمایشی

اسفند 11, 1397 0


مدیرکل هنرهای نمایشی طی احکامی جداگانه مدیر کانون نمایش‌های آئینی و سنتی، مدیر اداره برنامه‌های تئاتر و سرپرست امور بین‌الملل این اداره کل را منصوب کرد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی احکامی جداگانه علی‌اصغر راسخ‌راد را به عنوان مدیر کانون نمایش‌های آئینی و سنتی، محسن امیری را به مدیریت «اداره برنامه‌های تئاتر و رقیه وکیلی‌آذر را به عنوان سرپرست امور بین‌الملل منصوب کرد.

علی‌اصغر راسخ‌راد که در سابقه او علاوه بر فعالیت‌های مختلف هنری، عناوینی چون مشاور مدیرکل هنرهای نمایشی، کارشناس مسئول هماهنگی تئاتر استان‌ها و مدیر اداره برنامه‌های تئاتر وجود دارد، جایگزین داوود فتحعلی‌بیگی در مدیریت کانون نمایش‌های آئینی و سنتی شده است.

محسن امیری نیز که در سابقه او مسئولیت شورای نظارت و ارزشیابی اداره کل هنرهای نمایشی وجود دارد با حکم شهرام کرمی جایگزین علی‌اصغر راسخ‌راد در اداره برنامه‌های تئاتر شد.

همچنین رقیه وکیلی‌آذر که در سابقه او بیش از ۲ دهه فعالیت در زمینه امور بین‌الملل هنرهای نمایشی وجود دارد و به عنوان کارشناس مسئول امور بین‌الملل در بیشتر رویداهای بین‌الملل و جشنواره‌های تئاتر مشارکت داشته است، جانشین سعید اسدی و به عنوان سرپرست امور بین‌الملل اداره کل هنرهای نمایشی منصوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×