» آرشیو مطالب » سه اثر جدید در پردیس تئاتر شهرزاد/ «صد در صد» می‌ماند
2890223
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

سه اثر جدید در پردیس تئاتر شهرزاد/ «صد در صد» می‌ماند

شهریور 17, 1397 0

2890223
پردیس تئاتر شهرزاد در روزهای پیش رو میزبان سه اثر نمایشی خواهد شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد، به دلیل فرارسیدن دهه اول ماه مُحرم و ایام عزاداری سید و سالار شهیدان برنامه های پردیس تئاتر شهرزاد با اجرای ۲ نمایش «صد درصد» به کارگردانی مرتضی اسماعیل کاشی و «روزهای بی باران» به کارگردانی امین بهروزی تا ۲۶ شهریور ادامه پیدا خواهد کرد و بعد از آن از اول مهرماه، سه نمایش تازه در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود.

نمایش «روزهای بی باران» به کارگردانی امین بهروزی که اجراهای خود را از تاریخ ۱۴ مرداد در سالن شماره ۱ پردیس تئاتر شهرزاد آغاز کرد تا ۲۶ شهریور هر شب ساعت ۱۸:۳۰ روی صحنه می رود.

امین بهروزی نویسندگی و کارگردانی این نمایش را بر عهده دارد و سجاد افشاریان، وحید آقاپور، نازنین احمدی و سوگل خلیق در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.

همچنین از سوی دیگر، نمایش «صد در صد» به کارگردانی مرتضی اسماعیل کاشی که اجراهای آن به تازگی در این مجموعه آغاز شده است تا ۲۶ شهریور ماه هر شب ساعت ۲۰ در سالن شماره ۲ پردیس شهرزاد اجرا خواهد شد و بعد از ایام عزاداری از تاریخ ۱ مهرماه اجراهای این نمایش دوباره آغاز خواهد شد.

ستاره پسیانی و هوتن شکیبا بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

از اول مهرماه سه نمایش تازه در سالن شماره ۳ پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می رود. نمایش «مواچیله در هیچ جا» به کارگردانی محمد نیما مظاهری که تجربه ای از یک گروه جوان است از نخستین روز پاییز هر شب ساعت ۱۹ اجرا خواهد شد.

معین کرمی، کاوه دوستی، شایسته سجادی، محمد نیما مظاهری، نوید نصرتی، مرصاد فیضی، مهسا اصغری، فوژان فروتن بازیگرانی هستند که در این نمایش در مقام بازیگر حضور دارند.

«تهوع» عنوان نمایش دیگری است که از ابتدای مهر ماه اجراهای خود را آغاز می کند. کارگردانی این نمایش بر عهده مریم برزگر و اقتباسی از رمان معروف ژان پل سارتر با همین نام است و شکیب شجره ایفاگر یکی از نقش های اصلی این نمایش است. پیش خرید بلیت های این نمایش به زودی آغاز خواهد شد. «تهوع» هر شب ساعت ۲۰:۳۰ در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می رود.

نمایش «سنگ ها برای آنتیگونه» به کارگردانی علی پازوکی، عنوان نمایش دیگری است که در اوایل ماه مهر هر شب ساعت ۲۱:۴۵ روی صحنه می‌رود. مهدی بجستانی، سمانه اسماعیلی و میثاق زارع بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.

کد خبر 4396896
آروین موذن زاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×