سلسله نشست‌های نقد کتاب «دانشگاه سوره» آغاز می‌شود

Reading Time: 2 minutes معاونت پژوهشی با همکاری دانشکده هنر دانشگاه سوره از دوشنبه ۲۸ مهرماه نشست نقد کتاب خود را آغاز می‌کند. به گزارش تئاتر آنلاین، معاونت پژوهشی دانشگاه سوره با همکاری دانشکده هنر این دانشگاه از دوشنبه ۲۸ مهرماه سلسله نشست های نقد کتاب خود را آغاز می‌کند. در این مجموعه نشست ها هر هفته به نقد […]

Reading Time: 2 minutes


معاونت پژوهشی با همکاری دانشکده هنر دانشگاه سوره از دوشنبه ۲۸ مهرماه نشست نقد کتاب خود را آغاز می‌کند.

به گزارش تئاتر آنلاین، معاونت پژوهشی دانشگاه سوره با همکاری دانشکده هنر این دانشگاه از دوشنبه ۲۸ مهرماه سلسله نشست های نقد کتاب خود را آغاز می‌کند. در این مجموعه نشست ها هر هفته به نقد یکی از کتاب‌های مرتبط با یکی از رشته‌های هنری پرداخته می‌شود.

در هفته نخست این برنامه که کتاب «شگردهای نمایشنامه نویسی» نوشته علی حاجی ملاعلی با حضور فرزاد معافی غفاری با میزبانی رامتین شهبازی از ساعت ۱۸ تا ۲۰ به صورت برنامه مجازی نقد میشود.

کتاب شگردهای نمایشنامه نویسی؛ که توسط انتشارات ساقی به چاپ رسیده است، انواع شگردها، فنون و تمهیدات نوشتن یک نمایشنامه را آموزش می‌دهد. این شگردها بسیار متنوع، گسترده و جامع هستند و خواننده می‌تواند متناسب با معیارهای زیبایی شناسی خود از آن‌ها بهره ببرد.همچنین این کتاب روشی برای تجزیه و تحلیل و درک نمایشنامه‌های مختلف در اختیار خواننده قرار می‌دهد.

دانشگاه سوره با هدف آشنا سازی دانشجویان و علاقمندان به آثار علمی در حوزه هنر و در راستای رسالات آموزشی و پژوهشی خود این سلسله برنامه را تدارک دیده است.

به همین منظور عموم علاقمندان به صورت آزاد می‌توانند روز دوشنبه ۲۸ مهرماه ساعت ۱۸ با مراجعه به سایت دانشگاه سوره به آدرس www.soore.ac.ir با انتخاب اعلان افقیاین نشست به شکل مستقیم وارد صفحه برگزاری برنامه شوند.

جلسات بعدی این برنامه پنجم و دوازدهم آبان ماه به ترتیب با محوریت کتب اوزو و بوطیقای سینما اثر دیوید بوردول و کتاب نمایشنامه نویسی انیمیشن اثر امیر مسعود علمداری برگزار خواهد شد.