» آرشیو مطالب » “سفر زمان” رضویان به مرحله موسیقی رسید
آرشیو مطالب

“سفر زمان” رضویان به مرحله موسیقی رسید

آبان 16, 1391 0

ساخت جلوه‌های ویژه بصری فیلم تلویزیونی “سفر زمان ” ساخت امیر شهاب رضویان به اتمام رسید.

سید سعید رضویان مجری طرح “سفر زمان” با اعلام این مطلب به مهر گفت: این بخش از کار بسیار سنگین و زمان بر بود و پس از تلاش سه ماهه گروه طراحی جلوه های ویژه رایانه ای امیر و کامران سحر خیز این بخش از کار به پایان رسید.

وی افزود: پس از این مرحله فیلم وارد مرحله صداگذاری و ساخت موسیقی می‌شود و مدت زمان تقریبی کار در حدود 90 دقیقه خواهد بود. با توجه به حجم کار انجام شده و قصه فیلم، کار به شدت قابلیت تبدیل شدن به اثر سینمایی را دارد که در صورت موافقت مسئولان سیمافیلم ما مراحل تبدیل شدن فیلم به نگاتیو را آغاز می‌کنیم.

888651 orig

“سفر زمان” قصه پسر بچه‌ای به نام امیر را روایت می‌کند که در بین وسایل پدرش یک چراغ جادو پیدا می‌کند. امیر با کمک غول چراغ جادو به آینده می‌رود و اتفاقاتی که در ادامه رخ می‌دهد.

قصه این اثر بر اساس طرحی از جمال امید و به قلم جمیله دارالشفایی نگاشته شده و امیر شهاب رضویان، تهمینه بهرامعلیان و سید محسن نبوی آن را بازنویسی کرده‌اند. برای این پروژه در حدود 30 جلسه تصویربرداری پیش بینی شده بود که از فضاهای خارجی آغاز شد و به لوکیشن های داخلی رسید.

888648 orig

محمد مین باشی، رضا بهبودی، خسرو احمدی ،سیاوش چراغی پور، رابعه مدنی، روناک پوریادگار، هدی ناصح کتایون ،فراهانی، رضا خمسه، محمدرضا رحمانی، اردشیر کاظمی، حسین پورنعمت ، آلن هارتونی، فراز انصاری، حامد مصلایی ،اشکان نبوی فرهاد سلیمی، آرش جاویدی ،حمیدرضا شمس، بردیا برادران، رضا معراجی، فرهاد فرنوش، کامبیز جعفری، سیدعبدالمجید فتحی و وحید رضوانی بازیگران این تله فیلم هستند.

همچنین بازیگران خردسال “سفر زمان” محمد مهدی احدی، حامد کیازال، ستاره زاهدیان، پرهام دبیری، بردیا رفیعی، امیرعلی طیرانی، پارمیدا مقدم و محمدرضا شیرخانلو هستند.

888649 orig

منوچهر شاهسواری این فیلم را در گروه کودک و نوجوان مرکز سیمافیلم تهیه می‌کند.

مهر

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×