» آرشیو مطالب » سخنرانی ۲ استاد دانشگاه در اولین روز از جشنواره تئاتر رادی
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

سخنرانی ۲ استاد دانشگاه در اولین روز از جشنواره تئاتر رادی

دی 21, 1398 0


بهروز محمودی بختیاری و مصطفی مختاباد در سمینار رادی شناسی سخنرانی می کنند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از امور ارتباطات رسانه ای دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی، بهروز محمودی بختیاری و مصطفی مختاباد در نخستین روز از دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی که دوشنبه ۲۵ دی ماه ۹۸ آغاز می شود به عنوان سخنرانان مدعو در بخش سمینار و مقالات رادی شناسی حضور پیدا می کنند.

«گیلان و شهرهای آن در آثار اکبر رادی» عنوان سخنرانی بهروز محمودی بختیاری است که با همکاری رویا ربانی تهیه شده و «جامعه و جامعه پذیری در جهان نمایشی رادی» نیز عنوان سخنرانی مصطفی مختاباد است.

هر ۲ سخنرانی در سمینار و مقالات رادی شناسی که از ساعت ۱۰:۳۰ تا ساعت ۱۳ در تالار استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار می شود، با حضور داوران جشنواره، پژوهشگران، استادان و نمایندگان رسانه های جمعی ایراد می شود و حضور برای علاقه مندان در این نشست آزاد است.

دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی از ۲۵ تا ۲۸ دی ماه سال جاری به مدت چهار روز با دبیری بهزاد صدیقی و با همکاری اداره کل هنرهای نمایشی و مشارکت شورای اسلامی شهر تهران و معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران و با حمایت فرهنگسرای سرو، اداره کل هنرهای نمایشی رادیو (رادیو نمایش) و شرکت تبلیغاتی جارچی در تهران برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×