» آرشیو مطالب » «زندگی گالیله» پاییز ۹۸ روی صحنه تئاترشهر می‌رود
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

«زندگی گالیله» پاییز ۹۸ روی صحنه تئاترشهر می‌رود

آبان 19, 1397 1

شهاب حسین‌پور قصد دارد پاییز سال آینده نمایشنامه «زندگی گالیله» را با دراماتورژی محمد امیر یاراحمدی در سالن اصلی مجموعه تئاترشهر روی صحنه ببرد.

به گزارش تئاتر آنلاین، شهاب حسین‌پور بازیگر و کارگردان تئاتر که قرار است نمایش «آهو» را در فستیوال تئاتر کوتاه کمدی سری جدید برنامه «خندوانه» اجرا کند، درباره برنامه‌ریزی خود برای اجرای اثری جدید بر صحنه تئاتر به مهر گفت: پروژه اصلی مدنظرم برای اجرا بر صحنه تئاتر، نمایشنامه «زندگی گالیله» است. در حال حاضر این نمایشنامه برای شیوه اجرایی مدنظر دراماتورژی می‌شود.

وی ادامه داد: دراماتورژی «زندگی گالیله» برعهده آقای محمد امیر یاراحمدی است و همزمان برای انتخاب بازیگران نمایش و همچنین سرمایه‌گذار برای اجرای این اثر رایزنی می‌شود. اجرای «زندگی گالیله» نیازمند یک تیم تولید قوی است.

حسین پور درباره زمان و مکان موردنظر برای اجرای نمایش «زندگی گالیله» اظهار کرد: قصد دارم پاییز سال آینده این نمایش را در سالن اصلی مجموعه تئاترشهر روی صحنه ببرم.

این کارگردان تئاتر در پایان درباره دیگر فعالیت‌های خود توضیح داد: در حال برپایی کارگاهی طولانی مدت در عمارت نوفل لوشاتو هستیم که عنوان آن «تئاتر چرا و چگونه» است. برنامه‌ریزی انجام شده بر این قرار است که برگزاری این کارگاه آموزشی ۴۰ هفته‌ای، به تولید و اجرای یک اثر نمایشی ختم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×