زمان کنسرت شجریان اعلام شد

تهیه‌کننده آلبوم موسیقایی «نه فرشته‌ام نه شیطان» به آهنگسازی تهمورس پورناظری و خوانندگی همایون شجریان از آغاز کنسرت‌های این آلبوم در خرداد ماه خبر داد.

تهیه‌کننده آلبوم موسیقایی «نه فرشته‌ام نه شیطان» به آهنگسازی تهمورس پورناظری و خوانندگی همایون شجریان از آغاز کنسرت‌های این آلبوم در خرداد ماه خبر داد.

صدرالدین حسین‌خانی در گفتگو با مهر با اعلام این خبر گفت: خوشبختانه از زمان انتشار آلبوم در اسفند ماه سال گذشته مخاطبان استقبال بسیار خوبی از آن نشان داده‌اند به طوری که از همان روزهای ابتدای فروش و توزیع آلبوم در تهران و شهرستانها ما درخواست‌های زیادی برای پخش مجدد آن از سوی مراکز فروش آثار فرهنگی هنری داشتیم.

IMG15592446

مدیر موسسه ایران گام ادامه داد: تیراژ اولیه توزیع این آلبوم ۵۰ هزار نسخه بوده که با توجه به درخواست زیادی که از سوی مخاطبان برای خرید این آلبوم وجود دارد احتمال رسیدن به تیراژ دوم نیز وجود دارد که طی روزهای آینده به صورت قطعی اعلام خواهیم کرد.

این تهیه‌کننده آثار موسیقایی درباره زمان برگزاری کنسرت های آلبوم «نه فرشته‌ام نه شیطان» توضیح داد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته قرار است از خرداد ماه امسال کنسرت‌های آلبوم را آغاز کنیم که من تصور می‌کنم با توجه به حال و هوای متفاوت آلبوم و استقبالی که مخاطبان انجام داده اند شاهد یکی از پرمخاطب‌ترین کنسرت‌های ۶ ماهه اول سال جاری باشیم.

IMG15592872

وی تصریح کرد: قیمت در نظر گرفته شده برای مخاطبانی که از فروشگاههای سراسر کشور این آلبوم را خریداری می کنند ۱۰ هزار تومان است و هرگونه قیمت اضافه گران‌فروشی فروشنده بوده و ارتباطی به ما ندارد و مسوولیت اینکه آلبوم در برخی از شهرستان‌ها با قیمت ۱۱ هزار تومان فروخته می شود به عهده ما نیست به همین جهت از تمامی مخاطبان می‌خواهیم به محض مشاهده گران‌فروشی از سوی فروشندگان آثار فرهنگی به آنها تذکرات لازم را بدهند.

IMG15592424

آلبوم «نه فرشته ام نه شیطان» به آهنگسازی تهمورس پورناظری و خوانندگی همایون شجریان و نوازندگی بزرگانی چون شجاعت حسین خان، درو اوستاچه، دیوید گارنر، جیمی جانسون، محمد آکاتای، جان ویک فیلدو رامون استگنار بیستم اسفند ماه طی مراسمی با حضور تعداد زیادی از هنرمندان موسیقی، تئاتر و سینما در تالار وحدت به تهیه‌کنندگی موسسه ایران گام رونمایی شد. این در حالی است که دو کمپانی معتبر از اروپا و آمریکا پخش جهانی این آلبوم موسیقایی را به عهده دارند.

«چرا رفتی» با شعری از سیمین بهبهانی، «درون آیینه » با شعری از حسین منزوی، «دل به دل» با شعری از هومن ذکایی، «کولی» با شعری از سیمین بهبهانی، «همه هیچم» با شعری از حسین منزوی، «چونی بی من» با شعری از مولانا، «شتک» با شعری از حسین منزوی، «در حصار شب» با شعری از محمدرضا شفیعی کدکنی قطعاتی هستند که در این آلبوم برای علاقه‌مندان موسیقی ایرانی ارائه شده است.