» تئاتر ایران » زمان جشنواره تئاتر تک نفره مشخص شد
350
تئاتر ایران

زمان جشنواره تئاتر تک نفره مشخص شد

بهمن 18, 1391 0

350سومین جشنواره سراسری تئاتر«تک نفره» در فروردین ماه سال آینده در فرهنگسرای نیاوران برپا می‌شود.

 به گزارش MrArt، هیات انتخاب سومین جشنواره سراسری تئاتر تک نفره به دبیری امیر دژاکام پس از دیدن 76 اثر نمایشی، 16 گروه را برای حضور در بخش مسابقه این جشنواره  پذیرفت. 16 گروه پذیرفته شده در بخش مسابقه سومین جشنواره سراسری تئاتر تک نفره تا روز 20 بهمن ماه کمک هزینه خود را به منظور حضور در دور نهایی، دریافت خواهند کرد.

سومین جشنواره سراسری تئاتر «تک نفره» با هدف کشف و شناخت استعدادهای برتر، توجه ویژه به بازیگری به عنوان اصلی‌ترین رکن نمایش، تولید آثار کیفی با حجم و ابعاد کوچک و تولید آثار متناسب با اجرا در فضای غیرمتعارف در فروردین ماه 92 در فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.

این جشنواره با حمایت معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین همکاری اداره کل هنرهای نمایشی به منظور ارتقاء سطح کیفی نمایش به ویژه نمایش تک نفره با تکیه بر تجربیات ارزنده دوره‌های گذشته سومین جشنواره سراسری نمایش تئاتر تک نفره در فروردین ماه 92 و به میزبانی فرهنگسرای نیاوران تهران برگزار می شود.

پیش از این قرار بود این جشنواره در بهمن ماه سال جاری برگزار شود به فروردین ماه 1392 موکول شد.

دوره‌های اول و دوم جشنواره تئاتر تک نفره در سال‌های 1385 و 1389 با حضور هنرمندان جوان و توانمند تئاتر کشور در فرهنگسرای نیاوران تهران برگزار شد و سومین دوره این جشنواره در سال 1391 به میزبانی این فرهنگسرا برگزار شود.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×