» آرشیو مطالب » روز های پایانی فیلمبرداری دل بی‌ قرار
08
آرشیو مطالب

روز های پایانی فیلمبرداری دل بی‌ قرار

شهریور 29, 1391 0

08فیلمبرداری فیلم سینمایی”دل بی‌قرار” به کارگردانی قربان محمدپور و تهیه‌کنندگی محمود غلامی 10 روز دیگر در شهر منجیل به پایان می‌رسد.

به گزارش MrArt، عوامل سازنده فیلم سینمایی “دل بی‌ قرار” با استقرار در روستای رستم‌آباد منجیل وارد فاز دوم این کار شدند. فاز دوم فیلمبرداری این کار رسما از دوشنبه 27 شهریور با ضبط صحنه‌های مربوط به خانه پدری علی با حضور کوروش تهامی آغاز شده است.

در این مرحله از کار تمام بازیگران اصلی و محوری حضور دارند. قربان محمدپور یکشنبه 26 شهریور ماه در جاده قزوین – رشت بخش‌های جاده‌ای فیلم را فیلمبرداری کرده و سپس همراه با گروه عازم منجیل شده‌است. طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده تا 10 روز دیگر فیلمبرداری این فیلم سینمایی در شمال کشور به پایان می‌رسد.

“دل بی‌قرار”  داستان خواهر و برادری به نام معصومه و علی  است که بر اثر وقوع زلزله رودبار یکدیگر را گم می‌کنند و دست تقدیر برای آنها وقایع ناخواسته‌ای را رقم می‌زند. کوروش تهامی، شهره قمر و نازنین فراهانی  نقش‌های اصلی کار را بر عهده دارند و علاوه‌بر آنها، سارا خوئینی‌ها، فرهاد جم و جهانبخش سلطانی نقش‌های محوری را ایفا می‌کنند.

مهر

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×