» آرشیو مطالب » رایزنی درباره نحوه برگزاری جشنواره‌های تئاتری
3646444
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

رایزنی درباره نحوه برگزاری جشنواره‌های تئاتری

دی 12, 1399 0

3646444
مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی طی نشست‌هایی درباره بهره‌گیری از امکانات نهادها برای برگزاری رویدادهای تئاتری سال جاری گفتگو کرد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، رضا بصیرت مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی در دو نشست مستقل با محسن حدادی مدیر کل تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سید مجتبی تقوی زاده معاون اجتماعی و فرهنگی شرکت متروی تهران دیدار کرد و در ارتباط با بهره‌گیری از امکانات این دو نهاد درباره برگزاری رویدادهای تئاتری سال جاری گفتگو کرد.

مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی در دیدار با معاون اجتماعی و فرهنگی شرکت متروی تهران گفت: مترو تهران روزانه بیش از ۹۰۰ هزار تن از شهروندان را در سطح شهر جابه‌جا می‌کند و از قابلیت و امکانات خوبی برای ترویج فرهنگ و هنر برخوردار است، می‌توانیم از آنها برای فرهنگ‌سازی در حوزه هنرهای نمایشی بهره برداری کنیم.

افزود: امیدواریم با تعاملی که با امور فرهنگی و اجتماعی شرکت مترو تهران صورت گرفته، بتوانیم شاهد استفاده درست از ظرفیت‌های این مجموعه برای تبلیغات در فضای داخلی ایستگاه‌ها و فضای داخلی قطارهای شهری برای اکران اعلان ها، تیزر و آنونس های تبلیغاتی تئاتر در طول سال، به ویژه ایام برگزاری جشنواره تئاتر فجر و عروسکی باشیم.

مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی گفت: فضای پلازای مترو میدان ولیعصر با توجه به نزدیکی به شریان اصلی تئاتر کشور از قابلیت و امکانات خوبی برای بهره برداری به نفع تئاتر برخوردار است؛ امیدوارم بزودی شرایط برگزاری نمایش‌های خیابانی در این مکان به ویژه در ایام فراگیری بیماری کرونا فراهم شود.

بصیرت همچنین درباره اهمیت گالری‌های مترو به ویژه ایستگاه تئاتر شهر گفت: با تعاملی که با شرکت مترو تهران صورت گرفته است، امیدوارم بزودی شاهد برپایی نمایشگاه عکس‌ها و پوسترهای تئاتر در گالری‌های ایستگاه مترو تئاتر شهر باشیم.

مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی همچنین در دیدار با محسن حدادی مدیر کل تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر ضرورت بهره‌گیری وزارتخانه متبوع از فرصت تبلیغاتی جشنواره‌های سال جاری تاکید کرد و همراهی حدادی را در جهت تعامل با ارگان‌های دولتی دیگر خواستار شد.

با توجه به نزدیکی زمان برگزاری دو جشنواره تئاتر فجر و جشنواره تئاتر عروسکی، رضا بصیرت مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی قصد دارد در دیدار با مدیران سایر نهادهای دولتی و خصوصی زمینه‌ای را برای تعامل این نهادها با رویدادهای تئاتری کشور فراهم کند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×