» آرشیو مطالب » راه برادران کوئن جدا شده است/ این بار ایتن تنهایی فیلم می‌سازد
4107309
آرشیو مطالب - سینما و تئاتر بین الملل

راه برادران کوئن جدا شده است/ این بار ایتن تنهایی فیلم می‌سازد

فروردین 14, 1401 0

4107309

در حالی که برادران کوئن همواره با هم کار کردند، به دنبال موفقیت «تراژدی مکبثت» که به تنهایی توسط جوئل ساخته شده، حالا ایتن می‌خواهد یک فیلم به تنهایی بسازد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از د رپ، یکی از برادران کوئن به تنهایی فیلمنامه فیلم جدیدش را نوشته و قصد دارد آن را با همراهی همسرش تریشیا کوک تهیه کند.

این بار ایتن کوئن (برادر کوچک‌تر متولد ۱۹۵۷) یکی از برادران مشهور کوئن قصد دارد بدون برادرش جوئل فیلم بلندی بسازد.

این پروژه که هنوز عنوانی برایش انتخاب نشده با همکاری فوکوس پیکچرز ساخته می‌شود.

پیش از او جوئل برادری بود که در کار کردن به صورت منفرد پیشگام شد و با ساخت «تراژدی مکبث» وارد مسیر جدیدی شد و فیلم موفقی نیز ساخت و حالا برادر دیگر قصد دارد این مسیر را برود.

هر چند جزییات بیشتری از این فیلم اعلام نشده اما گفته شده ایتن فیلمنامه فیلمش را با همکاری همسرش نوشته است و موضوع فیلم با تمرکز بر سفری جاده‌ای شکل گرفته است.

پیش از این دو برادر به صورت مشترک «ترانه باستر اسکراگز» را در سال ۲۰۱۸ ساخته بودند. این دو با همکاری هم همه فیلم‌های قبلی خود را نوشتند و کارگردانی کردند و اولین فیلمشان «خون ساده» در سال ۱۹۸۴ ساخته شد. آنها سازنده فیلم‌های کلاسیکی چون «فارگو»، «سرزمینی برای پیرمردان نیست»، «درون لوین دیویس» و «لبوفسکی بزرگ» و فیلم‌های متعدد دیگری هستند.

در حالی که آنها درباره جدا شدنشان از یکدیگر هیچ خبری منتشر نکرده‌اند ایتن در مصاحبه‌ای در سال ۲۰۱۹ پس انتشار خبر ساخته شدن «تراژدی مکبث» گفته بود فاصله‌ای بین مسیرشان انداخته‌اند تا او فیلم خودش را به تنهایی بسازد و روی صحنه ببرد.

سال پیش دوست مشترکشان گفته بود ایتن دیگر قصد ندارد فیلم بسازد و از این وضعیت راضی هم هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×