لوافی‌ دوشنبه دوست داشتنی را می‌ سازد

رامتین لوافی‌ پس از اتمام فیلم سینمایی «برلین منفی ۷»، قرار است فیلم سینمایی «دوشنبه دوست داشتنی» را در ژانر اجتماعی بسازد.

رامتین لوافی‌ پس از اتمام فیلم سینمایی «برلین منفی ۷»، قرار است فیلم سینمایی «دوشنبه دوست داشتنی» را در ژانر اجتماعی بسازد.

«رامتین لوافی‌» کارگردان سینما در مورد فیلم سینمایی «برلین منفی ۷»، اظهار داشت: به تازگی «مصطفی خرقه‌پوش» تدوین این فیلم را به اتمام رسانده و صداگذاری این کار توسط «محمد‌رضا دلپاک» همچنان ادامه دارد.

وی در ادامه افزود: این فیلم فرم حضور در جشنواره سی و یکم فیلم فجر را پر کرده است.

بنابراین گزارش، «برلین منفی ۷» زندگی چند مهاجر از کشورهای مختلف را روایت می‌کند آدم‌هایی که زندگی تازه‌ای را در برلین جستجو می‌کنند. این فیلم که محصول مشترک آلمان و ایران است بازیگرانی از کشورهای آمریکا،آلمان، مصر و عراق به همراه مصطفی زمانی و مسعود رایگان از ایران در آن حضور دارند.

وی در ادامه در مورد سایر فعالیت‌های خود به فارس، گفت: پس از پایان «برلین منفی ۷»، قرار است فیلم سینمایی «دوشنبه دوست داشتنی» را در ژانر اجتماعی بسازم.

لوافی‌ در ادامه در مورد موضوع فیلم جدیدش نیز توضیح داد: «دوشنبه دوست داشتنی» یک فیلم پرتنش شهری است که یک روز از زندگی پرفراز و نشیب یک مرد و دو زن را روایت می‌کند و کل داستان در یک روز می‌گذرد.

فیلم سینمایی «آرام باش و تا هفت بشمار» در کارنامه این کارگردان به ثبت رسیده است.