» آرشیو مطالب » راسل کرو بازیگر یک فیلم جنایی می‌شود/ رودر رو با آلزایمر
آرشیو مطالب - سینما و تئاتر بین الملل

راسل کرو بازیگر یک فیلم جنایی می‌شود/ رودر رو با آلزایمر

شهریور 13, 1401 1

راسل کرو در فیلم جنایی «سگ‌های خفته» بازی می‌کند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ورایتی، راسل کرو در «سگ‌های خفته» در نقش یک کارآگاه سابق ظاهر می‌شود که وظیفه دارد یک پرونده وحشیانه قتل را دوباره بررسی کند.

این فیلم اولین تجربه کارگردانی آدام کوپر است که خودش نویسنده فیلمنامه با همکاری بیل کلاژ هم بوده است.

«سگ‌های خفته» اقتباسی از رمان تحسین شده «کتاب آینه‌ها» نوشته ای.او چیروویچی است. کوپر و کلاژ پیش از این با هم فیلمنامه‌های «هجرت: خدایان و شاهان» ساخته ریدلی اسکات و «اساسینز کرید» را نوشته بودند.

راسل کرو در فیلم جدیدش در نقش روی فریمن بازی می‌کند که در حال مداوی بیماری آلزایمرش است. پس از اینکه یک زندانی محکوم به اعدام که ۱۰ سال پیش توسط وی دستگیری شده بود اعلام می‌کند بی‌گناه است، این کارآگاه ناچار می‌شود با گذشته دوباره روبه‌رو شود. وی همکار سابقش را به کمک می‌گیرد تا بتواند پرونده را دوباره بررسی کند و حقیقت را دریابد. این تلاش به شبکه‌ای از اسرار منجر می‌شود و فریمن به کشف‌های وحشتناکی دست می یابد.

فیلمبرداری این فیلم از ژانویه ۲۰۲۳ شروع می‌شود.

راسل کرو در حال حاضر در حال تولید «جن‌گیر پاپ» است. وی به زودی با فیلمی به کارگردانی پیتر فارلی برای اولین بار در جشنواره تورنتو دیده می‌شود. فیلم دیگر وی «کریون شکارچی» ساخته جی.سی. چاندور از سری فیلم‌های مارول کامیکس هم به زودی اکران می‌شود. وی فیلم «پوکر فیس» را هم در مرحله پس از تولید دارد که هم کارگردانش بوده و هم در آن بازی کرده است.

کرو ۵۸ ساله و نیوزیلندی است و یک اسکار برای بازی در «گلادیاتور» در کارنامه دارد و برای «نفوذی» و «یک ذهن زیبا» هم نامزدی اسکار را کسب کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×