رئیس تئاترشهر از امام رئوف نوشت/نمی‌توانید این حریم امن را بگیرید

محمدجواد طاهری رئیس مجموعه تئاتر شهر در صفحه شخصی اش در اینستاگرام درباره ارادت مردم به امام رضا(ع) نوشت و عنوان کرد بدخواهان نمی‌توانند این باور مقدس به حریم امن ایشان را از ما بگیرید. به گزارش تئاتر آنلاین، سید محمدجواد طاهری رئیس مجموعه تئاتر شهر در صفحه اینستاگرام خود در واکنش به حاشیه‌هایی که […]

محمدجواد طاهری رئیس مجموعه تئاتر شهر در صفحه شخصی اش در اینستاگرام درباره ارادت مردم به امام رضا(ع) نوشت و عنوان کرد بدخواهان نمی‌توانند این باور مقدس به حریم امن ایشان را از ما بگیرید.

به گزارش تئاتر آنلاین، سید محمدجواد طاهری رئیس مجموعه تئاتر شهر در صفحه اینستاگرام خود در واکنش به حاشیه‌هایی که چند روز اخیر درباره فیلم «عنکبوت مقدس» به وجود آمده و توهینی که به امام هشتم شیعیان حضرت رضا (ع) شده، دلنوشته ای منتشر کرده است.

در یادداشت طاهری آمده است:

«سال های زیادی است، به هزار و یک دلیلی که خودشان می‌دانند و البته ما هم خوب می‌دانیم، دست گذاشته‌اند روی اعتقادات و باورهای پاک مردم نجیبی که در این روزهای سخت و پردغدغه که از یک سو مشکلات اقتصادی و معیشتی و از سویی دیگر اتفاقات تلخی چون حادثه ساختمان متروپل آبادان و مرگ تلخ تعدادی از هم وطنان ما در این رویداد مصیبت بار، شرایط دشواری را برایشان فراهم ساخته، پناهگاهی جز حریم محترم امام رئوف ندارند. اینکه می گویم پناهگاه خیلی‌ها متوجه می‌شوند از چه مقصد و مقصودی حرف می زنم.

آنها خوب می‌دانند اتفاقات و رویدادهایی آن هم در کشورهایی که طی این سال‌ها از ماهیت هنری و فرهنگی خود دور شده و محمل خوبی برای سیاست زدگی و سیاست پیشگی شده‌اند، بستر مناسب و موثری برای انجام ماموریت‌های بدخواهانه است. در این وسط هم تا آنجا که می‌توانند از گلایه‌ها و ناراحتی‌ها، نهایت سواستفاده را انجام می‌دهند تا برسند به این حال و احوال که نشانه‌هایش باز هم بدخواهی و بدخواهی و بدخواهی است. تا برسند به توهین و افترا و سواستفاده از احساسات پاک آدم‌های سرزمینم ایران عزیز. اما نه؛ همان طور که من نمی‌توانم و نباید باورها و اعتقادات الهی شما را اسیر باورهای سیاسی و خدای نکرده توهین و بی احترامی کنم، شما هم هر کاری کنید نمی‌توانید، امام رضای ما را از ما بگیرید.

امام رضای ما هم آن قدر مهربان است و عزیز، آن قدر معرفت دارد که هرچه در توان داشته باشید، نمی‌توان این باور مقدس به حریم امن او را از ما بگیرید. من حتی باور دارم در این حریم امن، امام رضا شما را هم می بخشد...