«دیوار آسمان» اوایل اسفند اجرا می‌شود/ تأثیر وضعیت جوی بر اجرا

سرپرست گروه تئاتر «بدن دیوانه» اعلام کرد نمایش «دیوار آسمان» که پیش از این قرار بود ۲۳ بهمن در برج آزادی اجرا شود، با تمدید مهلت مجوز اجرا، اوایل اسفند اجرا می‌شود. یاسر خاسب کارگردان نمایش «دیوار آسمان» که قرار بود ۲۳ بهمن در برج آزادی اجرا شود ولی این امر میسر نشد، درباره وضعیت […]


سرپرست گروه تئاتر «بدن دیوانه» اعلام کرد نمایش «دیوار آسمان» که پیش از این قرار بود ۲۳ بهمن در برج آزادی اجرا شود، با تمدید مهلت مجوز اجرا، اوایل اسفند اجرا می‌شود.

یاسر خاسب کارگردان نمایش «دیوار آسمان» که قرار بود ۲۳ بهمن در برج آزادی اجرا شود ولی این امر میسر نشد، درباره وضعیت اجرای این اثر نمایشی به تئاتر آنلاین گفت: طی جلسات مثبت به عمل آمده، مراکز مختلف مربوطه برای اجرای نمایش «دیوار آسمان» با ما همراه شده‌اند. از سوی دیگر مجوز شورای ارزشیابی و نظارت اداره کل هنرهای نمایشی نیز تمدید شده تا در اولین فرصت «دیوار آسمان» را اجرا کنیم.

وی یادآور شد: هماهنگی‌های لازم با سازمان آتش نشانی، فدراسیون کوهنوردی و انجمن بدلکاران نیز انجام و ایمنی لازم برای اجرای «دیوار آسمان» لحاظ شده است. اجرای ما یک کار عادی شهری نیست و به نوعی روی کوه کار خواهیم کرد ولی این کوه به شکل برج آزادی و در داخل شهر تهران واقع شده است.

خاسب ادامه داد: قصه «دیوار آسمان» با همراهی گروهی ۴۰ نفره، ۲۰ تا ۳۰ دقیقه روی دیواره برج آزادی روایت می‌شود.

سرپرست گروه تئاتر «بدن دیوانه» با اشاره به اینکه در هفته جاری شرایط آب و هوایی پایدار نیست، درباره زمان مدنظر برای اجرای «دیوار آسمان» تأکید کرد: هفته اول اسفند شرایط جوی پایدارتر است و در اولین روزی که این شرایط مناسب باشد، «دیوار آسمان» را اجرا خواهیم کرد.

یاسر خاسب نویسنده، طراح، کارگردان و اجراگر، مهدی نادری مشاوره پروژه و کارگردان فیلم و ویدئو اینستالیشن، علی مرتضوی فومنی دراماتورژ، طناز فضائلی اسکندری دستیار کارگردان و برنامه‌ریز، طراح پوستر و بروشور، فرشاد فزونی طراح صدا و آهنگساز، ژوبین عسگریه نوازنده سازهای بادی، افکتیو، دیجریدو و زنبورک، کیوان ملک نوازنده سازهای کوبه‌ای، الکترونیک و ضرب زورخانه، سیامک شریفان مشاور طراحی صحنه، علی کوزه گر طراحی و اجرای نور، خشایار نشوی ویدئومپینگ، احمدرضا گلکار از سیرک عقاب، محمد تجاری مدیر صحنه و هماهنگی، نازنین جعفرزاده منشی صحنه، بهزاد کاوه راد مسئول فنی صحنه، امیر بدری طراح بدلکاری، ریگینگ آرت و هنرهای پروازی، آرش آقابیک مدیر اجرایی و طراح جلوه‌های ویژه، ایمان نوابی تأمین و اجرای سازه حمایت، سجاد شاه حاتمی کارگردان ویدئویی، پوریا فرزانه پور دستیار ویدئویی، رسول کیان پور و حسین مازندرانی تصویربرداران هوایی، شهریار اکبریه عکاس، امیر قالیچی روابط عمومی و گروه «بدن دیوانه» مدیرتولید و مجری طرح نمایش «دیوار آسمان» هستند.