دوره نمایشنامه‌خوانی‌های تابستانی زابتیک افتتاح می شود

دوره تابستانی نمایشنامه خوانی های موسسه فرهنگی هنری زابتیک، روز شنبه ۱۷ تیرماه با خوانش نمایشنامه «بر پهنه دریا» افتتاح می شود.

دوره تابستانی نمایشنامه خوانی های موسسه فرهنگی هنری زابتیک، روز شنبه ۱۷ تیرماه با خوانش نمایشنامه «بر پهنه دریا» افتتاح می شود.

به گزارش تئاتر آنلاین، موسسه فرهنگی هنری زابتیک که به تازگی افتتاح شده، دوره تابستانی نمایشنامه خوانی خود را روز شنبه ۱۷ تیرماه با نمایشنامه خوانی «بر پهنه دریا» نوشته اسلاومیر مروژک با ترجمه داریوش مودبیان و کارگردانی سهیل محزون آغاز می کند.

این نمایشنامه خوانی به نفع ایتام و کودکان بدسرپرست و اجرای آن با همکاری موسسه زابتیک و موسسه خیریه هلال فیروزه کرامت خواهد بود.

نقش خوانان این نمایشنامه خوانی عبارتند از فرشاد حسن پور، حسین اکبری، هادی خضاب و سهیل محزون. تهیه کنندگی این نمایشنامه خوانی نیز به عهده علیرضا قلی پور ( کمپانی هنری زابتیک ) است.

در ادامه این برنامه و در مجموع، دوره «شنبه خوانی های زابتیک»، ۱۰ نمایشنامه خوانی را در ۱۰ شنبه تابستان امسال شامل می شود.

بخشی از عواید مالی حاصل از این دوره نمایشنامه خوانی صرف تهیه اقلام تحصیلی ایتام و کودکان بدسرپرست می شود. به همین منظور بلیت فروشی این نمایشنامه خوانی ها به صورت «همت عالی» انجام خواهد شد.

نمایشنامه خوانی «بر پهنه دریا» روز شنبه ۱۷ تیرماه در دو سانس اجرایی ساعت ۱۷ و ۱۹ در موسسه فرهنگی زابتیک واقع در چهار راه کالج، ابتدای خیابان حافظ، جنب پمپ بنزین، بن بست هلال احمر، پلاک ۱، طبقه ۳، واحد ۴ برگزار می شود.