» آرشیو مطالب » دفتر ششمین جشنواره تئاتر استانی البرز بسته شد
2197653
آرشیو مطالب - استان ها

دفتر ششمین جشنواره تئاتر استانی البرز بسته شد

شهریور 15, 1395 0

کرج – با اجرای سه نمایش «مادر»، «معرکه در معرکه» و «چرا نازی پرواز کرد» دفتر ششمین جشنواره تئاتر استانی البرز بسته شد.

به گزارش تئاتر آنلاین، با اجرای سه نمایش «مادر» به کارگردانی لطفعلی توده فلاح، نمایش «معرکه در معرکه» به کارگردانی جمال مرتضوی و نمایش «چرا نازی پرواز کرد» به کارگردانی ندا قربانیان که روز گذشته یکشنبه چهاردهم شهریورماه در کرج روی صحنه رفتند، دفتر ششمین جشنواره تئاتر استانی البرز بسته شد.

مهمان ویژه آخرین اجراهای ششمین جشنواره تئاتر استانی البرز داوود فتحعلی بیگی یکی زا پیشکسوتان تئاتر کشور بود.

نمایش مادر به نویسندگی لطفعلی توده فلاح با بازی شیرین کمندی، امیر نظر علی، مینو فرهانی، نسترن محمدی، کیانا طالبی به عنوان اولین نمایش در سالن استاد داوود فتحعلی بیگی اجرا شد.

نمایش معرکه در معرکه به نویسندگی داوود میر باقری داستان پهلوانی بود که به همراه شاگرد خود در وسط میدان شهر مشغول معرکه می شدند که زنی بساط پهلوان را بر هم می زند و پهلوان را متهم به ناجوانمردی می کند.

جمال مرتضوی، سمیه قهرمانی، آدل عزیزی نژاد، جمال مرتضوی، زهره نوربخش، علیرضا داننده فر در این نمایش ایفای نقش کردند.

اما سومین اجرا به نمایش چرا نازی پرواز کرد به کارگردانی ندا قربانیان اختصاص داشت.

این نمایش از تشییع جنازه خروس نژاد دار که برای صاحبش جورج واتسن مرغ و تخم مرغ های خوشمزه تولید می کرده، شروع می شود، روایت یک عاشقانه فانتزی به نویسندگی ندا قربانیان که در سالن استاد داوود فتحعلی بیگی اجرا شد.

رضا رباط جزی، علی بابایی، حسین عارف، محمدرضا محمد پور، مهسا جعفری، سید فرزاد تجلی، میلاد زعفرانی، ستاره میرزاخانی، ژینوس رحمتی در این نمایش ایفای نقش کردند.

گفتنی است، اختتامیه ششمین جشنواره تئاتر استانی البرز امروز، دوشنبه پانزدهم شهریور ماه در اداره کل ارشاد اسلامی استان برگزار می شود.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×