داوران نمایش‌های خیابانی جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند

سه داور، نمایش‌های خیابانی چهلمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر را ارزیابی می‌کنند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ستاد خبری جشنواره،‌ فاتح بادپروا، فاطمه رادمنش و سلمان فرخنده نمایش‌های بخش خیابانی چهلمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر را داوری می‌کنند.

فاتح باد ‌پروا متولد ۱۳۵۰در شهر مریوان بازیگر و کارگردان است. از جمله فعالیت‌های وی داوری جشنواره استانی کردستان، داور و بازبین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان، چهار دوره داور وبازبین جشنواره های خیابانی منطقه ای و رییس انجمن نمایش مریوان است.

فاطمه رادمنش متولد سال ۱۳۶۲ در کرمان و بازیگر است. وی فارغ التحصیل کارشناسی بازیگری و کارگردانی از دانشگاه سینما تئاتر دانشگاه هنر و کارشناسی ارشد بازیگری از دانشگاه تربیت مدرس است. فعالیت خود را از سال ۱۳۷۲شروع کرد و تابه‌حال جوایزی را برای نویسندگی کارگردانی و بازیگری از جشنواره تئاتر فجر دریافت کرده است.

سلمان فرخنده نویسنده و کارگردان، بازیگر متولد ۱۳۶۱ و دارای مدرک تحصیلی در رشته بازیگری و کارگردانی تئاتر است چندین نمایش را روی صحنه برده و از فعالان تئاتر خیابانی است. فرخنده از اواخر دهه ۸۰ در عرصه تئاتر فعالیت می‌کند.

چهلمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از ۱۴ تا ۲۶ بهمن به دبیری حسین مسافرآستانه برگزار می‌شود و اخبار آن در سایت fitf.ir در دسترس است.