» آرشیو مطالب » «داغ ننگ» به صحنه باز می‌گردد
4128668
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

«داغ ننگ» به صحنه باز می‌گردد

اردیبهشت 4, 1401 0

4128668

نمایش «داغ ننگ» به کارگردانی فرهاد شنتیایی پس از ۵ روز وقفه به صحنه باز می‌گردد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی گروه، نمایش «داغ ننگ» نوشته ایاد اختر با ترجمه مشترک کمال عبدی و شیرین سلیمی و کارگردانی فرهاد شنتیایی، پس از پنج روز وقفه به مناسبت شب‌های قدر از روز دوشنبه مورخ ۵ اردیبهشت به اجراهای خود در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر ادامه می‌دهد.

در خلاصه این نمایش، اینگونه آمده است که: امیر کاپور وکیل درجه یک آمریکایی-پاکستانی در کنار همسر نقاش خود، اِمیلی، در حال ترقی در شغل خود هستند، اِمیلی به همراه حسین، مسلمان پاکستانی و پسر خواهر امیر که به تازگی به نیویورک آمده از امیر می‌خواهند که وکالت امام فرید، امام جمعه نیویورک را بر عهده بگیرد … و این آغازی هست برای شروع جریان‌های تازه در نمایش.

در این نمایش ۷۰ دقیقه‌ای، بازیگرانی (به ترتیب ورود به صحنه) همچون: فرهاد شنتیایی، شیرین سلیمی، امیرعلی شیرآبادی، بهزاد کریمی، مهسا شجاعی ایفای نقش می‌کنند. همچنین از عوامل این نمایش می‌توان به: مجری طرح: سهیل لاریجانی، مشاور کارگردان: امیر اخوین، دستیارکارگردان: سینا فراهانی، طراح صدا و آهنگساز: صادق نیک‌فرمان، طراح نور: دانیال اربابی، طراح صحنه: بردیا کوشش، طراح لباس: حسین هاشمی‌مقدم، مدیر صحنه: پارسا یوسف، اجرای صدا: شایان صفوی، اجرای دکور: علی‌اکبر چهاردلی، طراح پوستر و گرافیک: امیرحسین خدری، مدیر روابط عمومی: امیر قالیچی، مدیر امور رسانه: امیر پارسائیان‌مهر اشاره کرد.

نمایش «داغ ننگ» که برای نخستین بار است در ایران روی صحنه می‌رود، با تهیه‌کنندگی سعید روستایی، هر شب ساعت ۲۱:۴۵دقیقه، در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×