» آرشیو مطالب » خواننده تیک تاک به «هملت، تهران٢٠١٧» پیوست
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

خواننده تیک تاک به «هملت، تهران٢٠١٧» پیوست

خرداد 6, 1396 0

سینا ساعی خواننده گروه موسیقی تیک تاک به بازیگران «هملت، تهران٢٠١٧» نمایش تازه کیومرث مرادی پیوست.

به گزارش تئاتر آنلاین، سینا ساعی هنرمند عرصه موسیقی کشور که با همراهانش گروه «تیک تاک» را شکل داده اند و در ایران فعالیت می کنند، به جمع بازیگران «هملت، تهران ٢٠١٧» پیوست. سینا ساعی در تازه ترین اثر کیومرث مرادی به عنوان بازیگر همکاری می کند.

نمایش «هملت، تهران ٢٠١٧» به نویسندگی و کارگردانی کیومرث مرادی که قرار بود از ٢١ اردیبهشت ماه روی صحنه برود و پیش فروش آن نیز آغاز شده بود به دلیل پاره ای از مشکلات متوقف شد. با رفع موانع، این نمایش از ١٠ خردادماه در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می رود. این نمایش حاصل تمرین گروهی از فارغ التحصیلان موسسه فرهنگی هنری کارنامه به همراه تعدادی از بازیگران حرفه ای و جوان تئاتر است که نگاهی متفاوت و مدرن به متن «هملت» اثر شکسپیر دارد و داستان عاشقانه افلیا و هملت را دنبال می کند.

سینا ساعی، زهرابهروزمنش، آرمیتافروزنده، محیاصدرزاده، دریاخلیلی، پآنته آ قدیریان، دلنیاقادرپور، فرهادرادمان، میلادمعیّری،محمدمسگری، سلمان صالحی و رضاداوودوندی در این نمایش ایفای نثش می کنند.

طراح صدا: آیدین الفت/ طراح موسیقی: سهیل محجوبی / نوازنده زنده پیانو: علی رضا شفیعی / طراح لباس: دنیامدنی / طراح گریم: لعیا خرامان / طراح نور:علی کوزه گر / طراح گرافیک و ویدئو: محسن جلدی و هادی جلدی / طراح پوستر و بروشور: هادی جلدی/ مشاور طراح صحنه: مرتضی میرمنتظمی / گروهکارگردانی: ماهان شهیدی زاده،کیهان پرچمی / مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه ای: آوا فیاض / تبلیغات مجازی: گروه جارچی /دکوراتور: محمدرضاپناهی/ عکاس: پدرام فرجام، ساینا قادری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×