» آرشیو مطالب » خواستم روحیه جوانمردی و رفاقت را به روی صحنه بیاورم
ایمان افشاریان
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

خواستم روحیه جوانمردی و رفاقت را به روی صحنه بیاورم

اسفند 1, 1395 0

فیلم شعله ویژگی دارد که هیچ‌وقت نه در فیلم و نه در تئاتر تکراری نمی‌شود و آن روح جوانمردی و رفاقت است. همیشه باید روحیه جوانمردی و رفاقت را درصحنه نشان داد.

به گزارش تئاتر آنلاین، ایمان افشاریان در تکمیل سخنان خود در رابطه با علت انتخاب فیلم «شعله» به‌عنوان موضوعی برای ساخت نمایش «شعله 2» گفت: فیلم «شعله» جزو ده فیلم برتر موردعلاقه من از کودکی است. هر وقت که دوباره می‌دیدمش برایم سؤال بود که چه مسئله‌ای از این فیلم برایم جذاب است. مسئله‌ای که هیچ‌وقت نه در فیلم نه در تئاتر تکراری نمی‌شود و آن روح جوانمردی و رفاقت است. همیشه باید روحیه جوانمردی و رفاقت را به مردم نشان داد.

وی در رابطه با اجرای صحنه‌ای نمایش شعله 2 گفت: سال گذشته با توجه به اتفاقاتی که در دنیا افتاد تصمیم گرفتم تا با استفاده از فضا، زبان هندی و بستر طنز روحیه جوانمردی و دوستی را به روی صحنه بیاورم. این نمایش «شعله 2» است نه فیلم شعله زیرا با توجه به داستان این روزهای ما به‌روز شده است و مطابق شرایط این روزهای جامعه ماست.

«شعله 2» به نویسندگی و کارگردانی «ایمان افشاریان» و تهیه‌کنندگی «نورالدین حیدری ماهر» در تالار حافظ هر شب به روی صحنه می‌رود.

مسعود میرطاهری، حمید رحیمی، سپهر گودرزی، محمد پویا، سیاوش میری،‌ مهران شجاع، محمدرضا آل طاها، حامد ابریشمی بازیگران این نمایش هستند.

مهدی پاکدل (مشاور کارگردان)، مجری طرح (نورالدین حیدری ماهر)، ایمان افشاریان (طراح صحنه)، سوده شرحی (طراح لباس)، آرش عزیزی،‌ امیر صدیقیان (موسیقی)، یحیی پاکدل (طراح پوستر و بروشور)، علی کوزه‌گر (طراح نور)، محمدصادق زرجویان (عکاس)، رسول ادهمی (شاعر)، دیانا فتحی (دستیار کارگردان و برنامه‌ریز)، پرنده علایی (منشی صحنه)، حامد ابریشمی (مدیر صحنه)، محمد حقیقی پور (دستیار صحنه)، یاسمن ادیبی (تمرین بدن و حرکت)، امیر قالیچی (تبلیغات مجازی)، الهه حاجی‌زاده (مشاور رسانه‌ای)، معصومه یادگاری (دستیار لباس)، امیرحسین سیر، رضا رضایی (دستیاران طراح نور)، زهرا بهرامی (دوخت لباس)، محمد پناهی، ‌علیرضا پناهی (ساخت دکور) دیگر عوامل این نمایش هستند.

نمایش «شعله 2» تا 28 اسفندماه ساعت 20:15 در تالار حافظ به روی صحنه می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×