«خشکسالی و دروغ» در تئاتر شهر تبریز به روی صحنه می رود

تبریز – نمایش «خشکسالی و دروغ» هفتم تا ۲۱ تیر در تئاتر شهر تبریز به روی صحنه می‌رود.

تبریز – نمایش «خشکسالی و دروغ» هفتم تا ۲۱ تیر در تئاتر شهر تبریز به روی صحنه می‌رود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از تئاتر شهر تبریز، نمایشنامه ‌«خشکسالی و دروغ» اثر «وحید محمدی» است که تلاش می کند عواقب و تاثیرات دروغ در روابط افراد به ویژه بین اعضای خانواده را به زبان تئاتر بیان کند.

داستان توسط چهار کاراکتر اصلی و گفتن چند دروغ شروع شده و کاراکترها را با بحران مواجه می‌کند و ادامه‌ ماجرا حول این داستان رقم می‌خورد.

این داستان شامل دو کاراکتر زن و دو کاراکتر مرد می‌شود که «مینا پناهی» نقش آلا و «سروناز مددی» نقش میترا را در این نمایش ایفا می‌کنند و همچنین «بهرام حسن بابایی» در نقش امید و «فرید ادهمی» نقش آرش را در این نمایش بر عهده دارند.

تمرینات نمایش خشکسالی و دروغ از بهمن سال گذشته شروع شده و تا اردیبهشت سال جاری نیز ادامه داشت و نمایشنامه آن نیز توسط انتشارات افراز چاپ‌شده و به چاپ سوم رسیده‌ و نسخهٔ ترکی آن نیز با ترجمهٔ هومن بهمنی جلالی توسط انتشارات میتوس بویت در ترکیه منتشر شده‌است.

«وحید محمدی» فعالیت تئاتری را از سال ۸۶ به طور جدی آغاز کرده و تاکنون در حدود ۲۳ نمایش به عنوان دستیار و مشاور کارگردان فعالیت داشته و سال گذشته نیز نمایش «والس تصادفی» را در تئاتر شهر تبریز به روی صحنه برده است.

گفتنی است علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت ebilit.com مراجعه یا از گیشه تئاتر شهر و نیز آموزشگاه هنرهای نمایشی شکلک نسبت به خرید بلیط این نمایش اقدام کنند و بر اساس روش مرسوم شده در تبریز، اجرای نخست این نمایش نیز برای اهالی رسانه رایگان خواهد بود.