» آرشیو مطالب » خبرنگاران عضو صندوق اعتباری هنر تحت پوشش بیمه کرونا قرار می گیرند
2729321
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

خبرنگاران عضو صندوق اعتباری هنر تحت پوشش بیمه کرونا قرار می گیرند

شهریور 4, 1399 0

2729321
مدیر عامل صندوق اعتباری هنری از تحت پوشش قرار گرفتن بیش از چهار هزار خبرنگار عضو صندوق اعتباری هنر برای بیمه کرونا خبر داد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، سیدحسین سیدزاده مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با اشاره به تحت پوشش قرار گرفت خبرنگاران برای بیمه کرونا گفت: با شیوع ویروس کرونا در کشور بسیاری از مشاغل از جمله حوزه فرهنگ و هنر دچار آسیب‌های جبران ناپذیر شد در این راستا صندوق از روزهای نخست شیوع این بیماری با تدوین سیاست‌های حمایتی تلاش کرد تا اندکی از صدمات وارده به این حوزه را جبران کند. بنابراین با توجه به اینکه کرونا سلامت خبرنگاران را به دلیل حضور در تجمعات و نشست‌های خبری به خطر می‌اندازد برای آسودگی خاطر آنها تصمیم گرفتیم بیمه کرونا ویژه خبرنگاران عضو صندوق اعتباری هنر را اجرایی کنیم.

سیدزاده تصریح کرد: مدت زمان این طرح یک ساله است و پرداخت هزینه‌ای درمانی ناشی از ابتلا به ویروس کرونا تا سقف ۲۰ میلیون ریال تحت پوشش قرار می‌دهد. در صورت فوت بیمه شده در اثر کرونا، پرداخت سرمایه فوت به بازماندگان تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال پیش بینی شده است.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در پایان افزود: خبرنگارانی که تاکنون نسبت به ثبت نام عضویت در صندوق اعتباری هنر اقدام نکرده‌اند می‌توانند ظرف یک هفته آینده با تکمیل فرآیند عضویت از طریق وب سایت صندوق به نشانی از مزایای این بیمه برخوردار شوند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×