خانه موزه انتظامی تا ۱۴۰۰ اجرا ندارد/ برنامه مجازی «آقای بازیگر»

مدیر خانه موزه انتظامی اعلام کرد با توجه به شرایط فعلی تئاتر این مکان هنری تا سال ۱۴۰۰ میزبان اجراهای نمایشی نخواهد بود و تمام برنامه‌های خود را به صورت مجازی برگزار می‌کند. شکرخدا گودرزی مدیر خانه موزه انتظامی درباره برنامه‌های اجرایی این مکان هنری با توجه به پایان تعطیلی سالن‌های تئاتر، به تئاتر آنلاین […]


مدیر خانه موزه انتظامی اعلام کرد با توجه به شرایط فعلی تئاتر این مکان هنری تا سال ۱۴۰۰ میزبان اجراهای نمایشی نخواهد بود و تمام برنامه‌های خود را به صورت مجازی برگزار می‌کند.

شکرخدا گودرزی مدیر خانه موزه انتظامی درباره برنامه‌های اجرایی این مکان هنری با توجه به پایان تعطیلی سالن‌های تئاتر، به تئاتر آنلاین گفت: با توجه به شرایط کرونایی موجود و اینکه سالن تئاتر خانه موزه انتظامی نیز کوچک است، تمامی برنامه‌ریزی برای میزبانی از اجراهای نمایشی را به سال آینده موکول کرده‌ایم.

وی درباره دیگر فعالیت‌های مدنظر خانه موزه انتظامی، اظهار کرد: در فضای مجازی چندین برنامه که اکثریت آنها با موضوع فعالیت‌های استاد عزت الله انتظامی است را تدارک و انجام می‌دهیم.

گودرزی ادامه داد: «انتظامی در آینه عکاسان»، «شناختنامه تئاتر»، «آقای بازیگر در نگاه کاریکاتوریست ها»، «آقای بازیگر به روایت اسناد»، «شناختنامه کتاب‌های سینمایی»، «چهره‌ها»، «انتظامی در آینه رسانه»، «شناختنامه کارگردان‌های سینما»، «گذر زمان» و «آشنایی با سبک‌های هنری جهان» از جمله این برنامه‌ها هستند.

مدیر خانه موزه انتظامی با اشاره به برگزاری برنامه «شاهنامه خوانی» در شب یلدا، گفت: تا پایان سال ۲ برنامه دیگر در این زمینه خواهیم داشت.

وی از نمایشنامه خوانی آثار چخوف توسط گروه «تئاتر مردم» به سرپرستی داریوش مؤدبیان و پخش این اجراها از طریق فضای مجازی به عنوان یکی دیگر از برنامه‌های مدنظر خانه موزه انتظامی نام برد.

گودرزی در پایان سخنان خود گفت: قرار است با همکاری مرکز دراماتراپی ایران با مدیریت مجید امرایی و با مرکزیت خانه موزه انتظامی و همراهی پردیس تئاتر تهران، فرهنگسرای بهمن و فرهنگسرای معرفت برنامه «تئاتر درمانی» را برگزار کنیم که بخشی از این برنامه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای خانواده‌ها به صورت حضوری و بخشی نیز به صورت مجازی انجام خواهد شد. امیدواریم برنامه «تئاتر درمانی» را از بهمن سال جاری برگزار کنیم.