» آرشیو مطالب » «خانم آوازخوان کله طاس» روی صحنه می رود/ رونمایی از پوستر نمایش
3326890
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

«خانم آوازخوان کله طاس» روی صحنه می رود/ رونمایی از پوستر نمایش

دی 2, 1398 0

3326890
نمایش «خانم آوازخوان کله طاس» از ۸ دی ماه در تماشاخانه سپند روی صحنه می رود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از مشاور رسانه ای نمایش، «خانم آوازخوان کله طاس» نوشته اوژن یونسکو با ترجمه ای از علی باش و تهیه کنندگی علی شیرمحمدی از ۸ دی هر شب به جز شنبه ها ساعت ۱۷:۱۵ در پردیس تماشاخانه سپند به صحنه می رود.

به گفته ژاک لومارشان این نمایشنامه عجیب ترین و بداهه ترین تئاتری است که جامعه بعد از جنگ جهانی به خود دیده است.

در توضیح این نمایش آمده است: در این نمایش هیچ اتفاقی نمی افتد، چیزی گفته نمی شود، آدم ها در اینجا فقط حرف می زنند که چیزی نگویند.

گلناز گرجی پور، پگاه نوربخش، عباس نورمحمدی، حمیدرضا مرادی، آتوسا زرین پور و اریک قاراسمیان بازیگران این نمایش هستند.

عوامل و دست اندرکاران این نمایش عبارتند از آهنگساز: مانی ابراهیمی، مجری طرح: رها رادفر، طراح صحنه: آیناز ناصری، طراح لباس: طلایه پلسنگی، طراح نور: آرمان رحمانی زاده، طراح گریم: آتوسا زرین پور، ساخت تیزر: موسی هاشم زاده، نوازنده ویولون سل: مریم سیمرغ، نوازنده ویولون: بهروز بهراد، نوازنده پیانو: مانی ابراهیمی، طراح پوستر و بروشور: افرا ضرغام، طراح لوگو تایپ: افسانه نیک خواه، دستیاران کارگردان: احمدرضا منصوری، نسترن علیمردانی، مهرنوش امینی ونکی، منشی صحنه: هانیه دلدار، مدیر صحنه: میلاد طاهری، دستیاران صحنه: سینا اسکندر، نرگس کیومرثی، روشنک کرمی، فاطمه رضایی، مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه ای: منصوره بسمل، عکاس: راضیه اشتیاق، فضای مجازی: زهرا حمزه پور، تهیه کننده: علی شیر محمدی.

به گزارش مهر، خبر اجرای این اثر نمایشی در حالی اعلام شده است که در آن نام کارگردان نمایش که در تئاتر صاحب اثر محسوب می شود، ذکر نشده اما نام مترجم و تهیه کننده عنوان شده است که جای تعجب دارد و به نظر می رسد با وضعیتی که این روزها تئاتر با آن روبرو است از این پس قرار است تهیه کننده و سرمایه گذار نمایش به عنوان صاحبان اصلی یک نمایش معرفی شوند و کارگردان را تنها به عنوان یکی از عوامل اجرایی اثر بشناسیم. در پوستر «خانم آوازخوان کله طاس» نام حمیدرضا مرادی به عنوان کارگردان نمایش آمده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×