«خاطرات مبهم» رضا یزدانی مجوز گرفت

رضا یزدانی از دریافت مجوز جدیدترین آلبوم خود خبر داد و عنوان کرد نام این آلبوم «خاطرات مبهم» است و «راه نرفته» عنوان قدیمی آن است و به زودی راه بازار را برای انتشار در پیش خواهد گرفت.

043رضا یزدانی از دریافت مجوز جدیدترین آلبوم خود خبر داد و عنوان کرد نام این آلبوم «خاطرات مبهم» است و «راه نرفته» عنوان قدیمی آن است و به زودی راه بازار را برای انتشار در پیش خواهد گرفت.

این خواننده صاحب سبک همچنین افزود: ، قطعات آلبوم «خاطرات مبهم» را کارن همایونفر ساخته و تنظیم کرده است. ترانه های آن نیز توسط احسان گودرزی، اندیشه فولادوند، علیرضا باران و علیرضا کمارجی‌نژاد سروده شده است.

وی افزود: ملودی ۴  قطعه را نیز خودم ساخته ام. «خاطرات مبهم» شامل ۱۰ قطعه است که «بلاتکلیف»، «حرف‌های بی مخاطب»، «کجا گمت کردم»، «شک می کنم»، «حرف آخر» عنوان برخی از این قطعات است.

وی با اشاره به حضور همایونفر در آلبوم جدید خود یادآور شد: حضور این هنرمند چهره متفاوتی از حضور من در عرصه موسیقی را رقم زده است . چون در این آلبوم، موسیقی تلفیقی داریم و سعی کرده ام در آن از انواع مختلف موسیقی بهره بگیرم.

گفتنی است «خاطرات مبهم» به تهیه کنندگی علی اوجی بعداز ایام محرم و صفر روانه بازار موسیقی خواهد شد.این بعداز آلبوم های «شهر دل» ۱۳۸۰، «پرنده بی پرنده» ۱۳۸۲، «هیس»۱۳۸۶، «ساعت ۲۵ شب» ۱۳۸۹ و «ساعت فراموشی» ۱۳۹۰ است ، ششمین آلبوم این خواننده پاپ-راک است.

گفت و گو: لیلا رضایی – موسیقی ما