1322دو نمایش «عکس اتفاق عزیز» به کارگردانی محمد مساوات و «زندگی یک رویاست» به کارگردانی مشترک علیرضا زارعی و رضا رمضانی از روز چهارشنبه 18بهمن ماه در تماشاخانه‌های حوزه هنری به صحنه می‌روند.

 به گزارش MrArt ، نمایش‌های «عکس اتفاق عزیز» و «زندگی یک رویاست» از 18‌بهمن‌ماه سال جاری در تماشاخانه‌های ماه و مهر حوزه هنری اجرای عمومی خود را آغاز خواهند کرد.

سیدمحمد مساوات نویسنده و کارگردان نمایش «عکس اتفاق عزیز» در نمایش خود داستان فرد نابینایی را روایت می‌کند که از پسرش می‌خواهد او را به کربلا ببرد اما پسرش تصمیم می‌گیرد به جای کربلا او را به مشهد ببرد و بگوید اینجا کربلا است! محمدعلی محمدی، سوگل سادات خلیق، سیامک اخوان و حمید رحیمی از جمله بازیگران این نمایش هستند. نمایش‌ «عکس اتفاق عزیز» از ساعت 18:30 روز یاد شده در تماشاخانه‌ ماه به صحنه خواهد رفت.

همچنین نمایش «زندگی یک رویاست» نوشته مهدی میر‌باقری و با کارگردانی مشترک علیرضا زارعی و رضا رمضانی قصه خانواده‌ معاصری را روایت می‌کند که با مشکلاتی‌ که پسر خانواده به وجود می‌آورد دچار دردسرهایی می‌شود اما مادر خانواده سعی در رفع معضلات و مشکلات پیش رو دارد. مهدی زمین پرداز، مهری‌سادات آل‌آقا، مانلی حسین‌پور، راضیه رفیع‌زاده، الهام ترکمن، حسین کرمی و رضا رمضانی نیز بازیگران این نمایش هستند. «زندگی یک رویاست» از 18بهمن ماه، ساعت 18 در تماشاخانه مهر، میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

هر دو نمایش «عکس اتفاق عزیز» و «زندگی یک رویاست» از تولیدات نهمین جشنواره سراسری تئاتر ماه هستند که اجرای عمومی خود را در حوزه هنری طی خواهند کرد.

تماشاخانه‌های مهر و ماه در ساختمان مرکزی حوزه هنری به نشانی خیابان سمیه نرسیده به تقاطع حافظ واقع هستند.

لینک کوتاه :
اشتراک گذاری :