» آرشیو مطالب » حضور بازیگر پیشکسوت هرمزگان بعد از ۱۸ سال/ هنوز حمایتی نشده است!
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

حضور بازیگر پیشکسوت هرمزگان بعد از ۱۸ سال/ هنوز حمایتی نشده است!

دی 1, 1400 0

ابراهیم پشت‌کوهی نمایش «هملت پشت‌کوهی» را از ۱۸ دی در پلاتوی آفتاب بندرعباس به صحنه می‌برد؛ نمایشی که در آن بازیگر پیشکسوت تئاتر هرمزگان بعد از ۱۸ سال روی صحنه می‌رود.

ابراهیم پشت‌کوهی نویسنده و کارگردان تئاتر که قصد دارد بعد از ۶ سال بار دیگر نمایشی را با حضور بازیگران تئاتر هرمزگان در شهر بندرعباس روی صحنه ببرد، درباره وضعیت اجرای نمایش «هملت پشت‌کوهی» به تئاتر آنلاین گفت: تمرین‌های نمایش «هملت پشت‌کوهی» در حال انجام است و طی برنامه‌ریزی انجام شده اجرای عمومی این اثر نمایشی از ۱۸ دی در پلاتوی آفتاب بندرعباس آغاز می‌شود.

وی یادآور شد: در این اثر نمایشی مهدی عطایی دریایی از بازیگران پیشکسوت تئاتر هرمزگان بعد از ۱۸ سال روی صحنه می‌آید.

پشت‌کوهی بیان اینکه دکور نمایش «هملت پشت‌کوهی» اتاق یک خانه در دهه ۶۰ است که به شکل ناتورالیستی ساخته می‌شود، درباره وضعیت حمایت از تولید و اجرای این اثر نمایشی، تأکید کرد: هنوز هیچ حمایت مالی از تولید و اجرای نمایش «هملت پشت‌کوهی» نشده است و تمام هزینه‌ها به صورت شخصی تأمین شده‌اند. البته امیدوارم که حمایت لازم از این نمایش انجام شود.

ماجرای نمایش «هملت پشت‌کوهی» به اتفاقاتی رخ داده در یک خانواده ساکن بندرعباس در یکی از روزهای دی‌ماه سال ۶۸ که اولین گروه از اسرای جنگ تحمیلی به ایران بازگشتند، می‌پردازد.

مهدی عطایی دریایی، مجید کشاورز، گاتا عابدی، افسانه برزکار، یاسمن صیاد دقت کار، غزل لوری، سعید سلیمی و محمد جامه شورانی بازیگران جدیدترین اثر گروه تئاتر «تی تووک» هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×