» آرشیو مطالب » «حاج قاسم» قهرمانی بزرگ بود/ جواب دندان‌شکن نظام و مردم به آمریکا
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

«حاج قاسم» قهرمانی بزرگ بود/ جواب دندان‌شکن نظام و مردم به آمریکا

دی 14, 1398 0


حسن مسافرآستانه با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی یک قهرمان بزرگ بود، تأکید کرد آمریکا باید بداند از سوی مردم و حاکمیت ایران جواب دندان شکنی را در قبال ترور سردار سلیمانی خواهد دید.

حسین مسافرآستانه کارگردان باسابقه و مدیر تئاتر درباره شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جنایت آمریکا در ترور این سردار مقاومت، به تئاتر آنلاین گفت: حاج قاسم به‌عنوان یک قهرمان محبوب ملی برای همه آحاد جامعه اهمیت و جایگاه ویژه ای دارد و ملت ایران اجازه نمی‌دهد خون به ناحق ریخته شده ایشان پایمال شود.

وی یادآور شد: دست جنایتکار آمریکا مرتکب این جنایت هولناک شده که دنیا آن را فراموش نمی‌کند. آمریکای جنایتکار دچار چنان سرخورده شده که با دست و زبان خود به این جنایت هولناک اقرار کرده است.

مسافرآستانه با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی فقط سردار جنگ نبود بلکه یک قهرمان بزرگ ملی است، تأکید کرد: آمریکا باید بداند که توسط مردم و حاکمیت ایران جواب دندان‌شکنی در قبال این جنایت هولناک خواهد دید که من امیدوارم این جواب دندان‌شکن هر چه سریع‌تر انجام شود.

این مدیر و هنرمند تئاتر در پایان سخنان خود تصریح کرد: دست جنایتکار آمریکا برای همه دنیا رو شده و هر روز نیز رسواتر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×