جواد رضویان سوار «کالسکه» می‌شود

«سید محسن وزیری» از حضور جواد رضویان در فیلم «کالسکه» خبر داد و گفت: آرش معیریان این فیلم را بعد از ایام سوگواری محرم جلوی دوربین می‌برد.

«سید محسن وزیری» از حضور جواد رضویان در فیلم «کالسکه» خبر داد و گفت: آرش معیریان این فیلم را بعد از ایام سوگواری محرم جلوی دوربین می‌برد.

«سید‌محسن وزیری» تهیه‌کننده سینما در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس‌، اظهار داشت: پروانه ساخت فیلم سینمایی «کالسکه» را تمدید کردیم.

وی در ادامه افزود: هم‌اکنون «علیرضا محمودی» مشغول بازنویسی فیلمنامه این کار است و قرار است این فیلم را آرش معیریان بعد از ایام سوگواری محرم جلوی دوربین ببرد.

وزیری ادامه داد: تمام تلاشمان را می‌کنیم تا این فیلم را به جشنواره سی و یکم فیلم فجر برسانیم.

تهیه‌کننده «ساعت شلوغی» در مورد ژانر فیلم سینمایی «کالسکه» نیز به فارس، گفت: این فیلم از مضمونی اجتماعی برخوردار است.

وی در ادامه افزود: قرار است نام فیلم تغییر کند و با «جواد رضویان» وارد مذاکره نهایی شده‌ایم و چند روز دیگر قرارداد ایشان منعقد خواهد شد.

تهیه‌کننده «شیر و عسل» در ادامه در مورد لوکیشن و مدت زمان فیلمبرداری به فارس، گفت: تمام لوکیشن‌های این فیلم در تهران است و 40 روز فیلمبرداری خواهیم داشت.

«سید‌محسن وزیری» در پایان این گفت‌وگو در مورد همکارانش در فیلم سینمایی «کالسکه» به فارس، گفت: ‌تاکنون حضور «مجتبی رحیمی» به عنوان مدیر فیلمبرداری، «بابک اخوان» به عنوان مدیر صدابردار، «مهرنوش الفتی» به عنوان طراح صحنه، «مسعود افشار» به عنوان طراح گریم و «اکبر اصفهانی» به عنوان عکاس و «آرش معیریان» کارگردان و تدوین‌گر قطعی شده است.

«سید محسن وزیری» در سال 1325 در شهر قم به دنیا آمد. وزیری تهیه‌کنندگی فیلم‌هایی چون «ساعت شلوغی»، «داماد خجالتی»، «شیر و عسل»، «کلاهی برای باران»، «ماست و چیپس»، «شاخه گلی برای عروس»، «آوازخوان»، «ازدواج غیابی»، «بادام‌های تلخ»، «حادثه در کندوان»، «حالا چه شود!»، «خانواده کوچک ما»، «خبرچین»، «سایه‌های غم» و ‌«زنگ اول» را در کارنامه خود دارد.

فارس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.