جنگ و صلح» صاحب تیزر شد

تازه ترین تیزر تئاتر موزیکال «جنگ و صلح» به نویسندگی و کارگردانی میثم یوسفی منتشر شد. دریافت ۹ MB به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، تازه ترین تیزر تئاتر موزیکال «جنگ و صلح» به نویسندگی و کارگردانی میثم یوسفی که این روزها در تالار چهارسوی مجموعه تئاتر شهر روی […]


تازه ترین تیزر تئاتر موزیکال «جنگ و صلح» به نویسندگی و کارگردانی میثم یوسفی منتشر شد.

دریافت ۹ MB

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، تازه ترین تیزر تئاتر موزیکال «جنگ و صلح» به نویسندگی و کارگردانی میثم یوسفی که این روزها در تالار چهارسوی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه است، در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

گروه اجرایی تئاتر موزیکال «جنگ و صلح» با انتشار متنی به بهانه انتشار تازه ترین تیزر تئاتر موزیکال «جنگ و صلح» نوشته است: «نفس صحنه به دم تماشاگران بنداست و به شوق مخاطب است که خاک صحنه خوردن دارد … عاشقانه «جنگ و صلح» در کشاکش نبرد با طاعون کرونا و تنها به امید آشتی هنردوستان فرهیخته با صحنه، دشواری را به جان خریده است. تا صحنه نفس می کشد، یاریگرش باشیم، فردا دیر است.»

تئاتر موزیکال «جنگ و صلح» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی میثم یوسفی ساعت ۱۹:۳۰ به مدت زمان ۴۰ دقیقه و قیمت بلیت ۴۰ هزار تومان در تالار چهارسوی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود.

شاهین اعلایی‌نژاد، محمد صمدی، مصطفی ایزدی، پریسا فلاح زاده، مرتضی حقی، هومن قاسم خانی، هانیه مهرافزون، زهرا دوستی گروه بازیگران و بازی دهندگان نمایش را تشکیل می‌دهند. این در حالی است که فرید نوایی آهنگساز، علی پاکدست و مریم اقبالی طراح و سازندگان ماسک و تن‌پوش، مرضیه سرمشقی و رفعت هاشمی سی سخت طراحان پوستر و بروشور، رضا خضرایی شاد طراح نور، نیلوفر عبدالعلیان طراح و سازنده عروسک های بخش سایه، محمد شباهنگ شاعر، یاسر بیات نوازنده تمبک و کمانچه، عرفان خزایی نوازنده تار، مرتضی برزگرزادگان برنامه ریز و دستیار کارگردان، علی رضایی دستیار کارگردان، احمد احمدی و زهرا دوستی مدیران صحنه، مهدی صالحی عکاس، حسام کلانتری ساخت تیزر، آرش بختیاری زاده و گروه نمایش صفیر روابط عمومی ، دیگر اعضای گروه اجرایی نمایش هستند.

در خلاصه داستان تئاتر موزیکال «جنگ و صلح» آمده است: «در مجلس بزمی ۲ خانواده سازهای سنتی (ایرانی) و کلاسیک (فرنگی) در حال اجرای موسیقی هستند که ۲ ساز جوان کمانچه از خانواده سازهای ایرانی و چنگ از خانواده سازهای کلاسیک رخ در رخ یکدیگر قرار گرفته و یک دل نه صد دل عاشق و واله و شیفته یکدیگر می شوند اما با توجه به اختلافات بین فرهنگی و خانوادگی شان با ممنوعیت خانواده هایشان مواجه می شوند.»