جشن صد سالگی تئاتر کودک در همدان برگزار می‌شود

جشن صد سالگی تئاتر کودک و بزرگداشت جبار باغچه‌بان در چهارمین روز از جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در همدان برگزار می‌شود. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط‌عمومی بیست‌ و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک‌ و نوجوان، دوم آذرماه ساعت ۱۹:۳۰ در چهارمین شب از برگزاری جشنواره تئاتر کودک و نوجوان، مراسم جشن […]


جشن صد سالگی تئاتر کودک و بزرگداشت جبار باغچه‌بان در چهارمین روز از جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در همدان برگزار می‌شود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط‌عمومی بیست‌ و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک‌ و نوجوان، دوم آذرماه ساعت ۱۹:۳۰ در چهارمین شب از برگزاری جشنواره تئاتر کودک و نوجوان، مراسم جشن صد سالگی تئاتر کودک و بزرگداشت جبار باغچه‌بان در سینما کانون همدان برگزار می‌شود.

در این مراسم که در قالب بیست‌ و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک‌ و نوجوان برگزار می‌شود، بخش‌های متنوعی همچون تک‌گویی‌هایی از جبار باغچه‌بان، نمایش فیلم مستند از زندگی این هنرمند تاثیرگذار، اجرای نمایشنامه‌ای نوشته جبار باغچه‌بان که سال‌ها قبل در شیراز منتشر شده است و … در نظر گرفته شده است.

پیش از آغاز جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک‌ و نوجوان مراسم ویژه ای نیز در روز پنجشنبه ۲۴ آبان‌ماه بر سر مزار این هنرمند در شهر ری برگزار شده بود و در همان مراسم اعلام شد جشن اصلی در همدان اتفاق می‌افتد.