تئاتر آنلاین

اخبار تئاتر، عکس تئاتر، فیلم تئاتر و اخبار سینما جهان

جشنی مردمی برای روز ملی تئاتر برگزار می کنیم

1
0
2370436
Reading Time: 2 minutesReading Time: 2 minutes

مدیر پردیس تئاتر تهران اعلام کرد که به مناسبت روز ملی تئاتر جشنی مردمی در این پردیس برپا می شود و از امروز ۷ فروردین ماه، ۴ نمایش در این مجموعه تئاتری به صحنه می روند.

به گزارش تئاتر آنلاین، شهرام کرمی درباره آغاز به کار پردیس تئاتر تهران در سال ۹۶، به مهر گفت: پردیس تئاتر تهران از امروز ۷ فروردین ماه اجراهای خود در سال جدید را شروع می کند. البته ما در ابتدا و به مناسبت روز ملی هنرهای نمایشی جشنی مردمی را با راه اندازی کارناوالی در محوطه بیرونی پردیس، برپا می کنیم.

وی ادامه داد: پردیس تئاتر تهران در سال ۹۶ فعالیت خود را با اجرای ۴ نمایش آغاز می کند که به مناسبت روز ملی هنرهای نمایشی ترجیح دادیم که شروع فعالیت پردیس در سال جدید با نمایش های سنتی باشد. از این رو پردیس تئاتر تهران از امروز ۷ فروردین ماه میزبان نمایش های «سایه در سایه» به کارگردانی داود فتحعلی بیگی و نمایش «نوروز خوانی» به کارگردانی جواد انصافی است.

کرمی با اشاره به اجرای نمایش های «هدیه مرموز» و «جادوگر کوچولو» از آثار منتخب بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان به عنوان ۲ اثر دیگر در پردیس تئاتر تهران، اظهار کرد: این نمایش ها تا ۲۴ فروردین ماه به اجراهای خود ادامه می دهند. ما حتی در روز سیزدهم فروردین که روز طبیعت است هم اجرا داریم. پردیس تئاتر تهران در مجاورت یکی از بزرگترین بوستان های شهر تهران است که هر ساله در روز سیزدهم فروردین خانواده های زیادی به آن مراجعه می کنند. از این رو تصمیم گرفتیم که در این روز با اجراهای نمایشی پذیرای مردم و خانواده ها باشیم.

مدیر پردیس تئاتر تهران درباره جدول اجرایی فصل بهار این مجموعه تئاتری، توضیح داد: ما از ۲۵ فروردین ماه میزبان آثار جشنواره فرهنگی و هنری دانشجویان علوم پزشکی می شویم که زیر نظر وزارت بهداشت برگزار می شود. پس از آن از اول اردیبهشت میزبان ۳ اجرای جدید می شویم که یکی از آن ها کاری برای گروه سنی کودک و نوجوان است و ۲ کار دیگر از آثار منتخب جشنواره تئاتر شهر و سوگواره «خمسه» است.

وی افزود: یک نمایش ویژه زنانه نیز خواهیم داشت که فقط برای بانوان اجرا خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *