جشنواره ملی هنرمندان شاهد و ایثارگر در مشهد آغاز می‌شود

دبیر جشنواره ملی هنرمندان شاهد و ایثارگر از آغاز این جشنواره در شهر مشهد مقدس خبر داد. به گزارش تئاتر آنلاین، سیدمرتضی حسینی دبیر جشنواره ملی هنرمندان شاهد و ایثارگر گفت: بخش‌های هنرهای تجسمی و ادبیات جشنواره ملی هنرمندان شاهد و ایثارگر از روز یکشنبه ۱۱ آذر در شهر مشهد مقدس آغاز می‌شود. وی در […]


دبیر جشنواره ملی هنرمندان شاهد و ایثارگر از آغاز این جشنواره در شهر مشهد مقدس خبر داد.

به گزارش تئاتر آنلاین، سیدمرتضی حسینی دبیر جشنواره ملی هنرمندان شاهد و ایثارگر گفت: بخش‌های هنرهای تجسمی و ادبیات جشنواره ملی هنرمندان شاهد و ایثارگر از روز یکشنبه ۱۱ آذر در شهر مشهد مقدس آغاز می‌شود.

وی در توضیح برنامه‌های جشنواره افزود: بخش تجسمی جشنواره همراه با برگزاری کارگاه‌های نقاشی همراه خواهد بود. در بخش ادبیات نیز برگزاری کارگاه‌های ادبی، شب شعر و داستان و… را در دستور کار قرار داده‌ایم.

دبیر جشنواره درباره اختتامیه جشنواره عنوان کرد: در بخش های مختلف از اساتید شناخته‌ شده و تراز کشوری برای داوری دعوت کرده‌ایم که برگزیدگان هیات داوران در بخش‌های مختلف در اختتامیه جشنواره در روز چهارشنبه ۱۴ آذر، تجلیل خواهند شد.

حسینی در پایان گفت: بخش‌های هنرهای نمایشی و سرود جشنواره نیز دی ماه برگزار خواهد شد که جزئیات آن نیز از طریق رسانه‌ها به اطلاع مردم می‌رسد.