426کارگردان نمایش «نگاه دل» گفت: جشنواره صاحبدلان امسال از دوره‌های گذشته جلوتر است و به نظر می‌رسد در این دوره آثار از کیفیت بالاتری برخوردار هستند.

 به گزارش MrArt به نقل از ستاد خبری جشنواره تئاتر صاحبدلان، عادل کروشاوی کارگردان این اثر نمایشی ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص این نمایش، گفت: این کار یک بازتولید محسوب می‌شود اما با توجه به اینکه طراحی صحنه کار دستخوش تغییرات بسیار زیادی شد می‌توان گفت نمایش جدیدی خلق شده است.

این هنرمند همچنین در ارتباط با داستان این نمایش، بیان کرد: در این نمایش با داستانی مواجه هستیم که از خلال لشگرکشی ایالات متحده آمریکا به کشور عراق بیرون می‌‌آید. قصه درباره مادر و دختری است که با نوزادی عراقی که از جنگ نجات داده‌اند در شهر اهواز زندگی می‌کنند و …

کروشاوی همچنین درخصوص میزان استقبال مخاطبان از این نمایش، بیان کرد: اثر ما با استقبال خوبی از سوی مخاطبان و دوست داران هنر تئاتر مواجه شد. با توجه به اینکه نمایش «نگاه دل» قبل از اجرا در قالب جشنواره صاحبدلان 5 روز برای مخاطبان اجرا شده بود و میهمانان متعددی به تماشای این اثر نشستند، حتی گاهی میهمانانی از جمع دانشجویان و دانشگاهیان داشتیم که با توجه به شرایط موجود استقبال خوبی از کار داشتند.

این هنرمند در انتها درباره جشنواره تئاتر صاحبدلان، گفت: صاحبدلان جشنواره بسیار خوبی است و از معدود جشنواره‌های تئاتری کشور محسوب می‌شود که امکان اجرای عمومی آثار را فراهم می‌کند و به صورت غیررقابتی محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه ای کاش دیگر جشنواره‌های موجود در کشور از همین خط و مشی صاحبدلان پیروی می‌کردند، اضافه کرد: در جشنواره امسال احساس کردم هیئت بازبینی با وسواس و دقت نظر بسیار زیادی آثار نوشتاری را انتخاب کرده است.

کروشاوی در پایان، گفت: جشنواره صاحبدلان امسال از دوره‌های گذشته جلوتر است و به نظر می‌رسد آثار از کیفیت بالاتری برخوردار هستند.

لینک کوتاه :
اشتراک گذاری :