» آرشیو مطالب » جشنواره تئاتر سردار آسمانی به کار خود پایان داد
آرشیو مطالب - استان ها

جشنواره تئاتر سردار آسمانی به کار خود پایان داد

دی 21, 1400 1

به گزارش تئاتر آنلاین، آئین اختتامیه سومین جشنواره تئاتر سراسری سردار آسمانی صبح سه شنبه در کرمان برگزار و از منتخبان تقدیر شد.

دبیر سومین دوره جشنواره سراسری تئاتر سردار آسمانی در ابتدای این مراسم گفت: ۲۴۶ اثر به دبیرخانه‌ای جشنواره در سه محور تئاتر خیابانی، رادیو تئاتر و نمایشنامه نویسی ارسال شد که با حضور هیئت داوران مورد بررسی و قرار گرفت و آثار منتخب معرفی شد.

سید وحید فخرموسوی گفت: از مجموع آثار ۱۳۵ اثر در حوزه تئاتر خیابانی، ۷۱ اثر در بخش نمایشنامه نویسی و ۴۰ اثر هم در بخش رادیو تئاتر مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت ۱۵ اثر در بخش تئاتر خیابانی، ۷ اثر در بخش رادیو تئاتر و ۱۰ اثر در بخش نمایشنامه نویسی انتخاب شد.

مدیرکل ارشاد استان کرمان نیز با اشاره به استقبال گسترده مردم از اجرای‌های عمومی و تئاتر خیابانی گفت: این نمایش‌ها در ابنیه تاریخی و گلزار شهدای کرمان برگزار شد.

محمدرضا علیزاده افزود: جشنواره از ۱۷ تا ۲۱ دی ماه برگزار شد و هنرمندان ۲۱ استان در این جشنواره سراسری که نشان از توجه هنرمندان به مکتب سلیمانی و فرهنگ شهادت دارد.

سومین جشنواره سراسری تئاتر سردار آسمانی به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و اداره کل ارشاد استان کرمان برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×